Môžu tabletky zväčšiť prsia?

sisina

Z Cilestu ti urcite nenarastu, mam s tym skusenost a z tych tabletiek z reklamy sa pribera vsade, nielen na prsiach...ich zakladom je myslim jacmen. Mensie prsia maju vela vyhod, napr. ti nebudu coskoro ovisat pod vplyvom svojej vahy, takisto po porode a dojceni nebudu az take ovisnute, nebude ta boliet chrbat od tarchy...atd.

[zruseny12]

raz davali nejaku relaciu a tam prave hovoril nejaky odbornik,ze tablety ktore su na trhu mozu niekomu skor poskodit na prsia ako pomoct....tak neviem,a keby ze fakt take boli tak by nechodilo tolko zien na plastiku...a nevyhadzovali by za to tolke peniaze...lebo tablety oproti plastike su velmi lacne....

cokoladka

ahoj TABLETKA, ano predavaju tabletky na zvacsenie prs, ale podla mna je to taky risk, nemozes vediet ci aj tebe pomozu a ktore ti pomozu. A z antikoncepcie tiez rastu ale to je otazka organizmu, neda sa zistit z ktorej budu rast tebe. A tiez musis pozerat na svoju vahu, pretoze mozno priberies aj inde, alebo ti prsia narastu az privelmi. Ta antikoncepcia neskodi uz ako predtym, no nevies ci akurat tie co dostanes ti zaberu presne vtom ze ti narastu prsia. Ale tabletky na rast prs neber. co budes potom brat po kojeni? das si plastiku?

cokoladka

ahojte, preco ste take nespokojne so svojimi prsiami,? Ja mam tiez male, jasne ze by som chcela vacsie, ale takto vas priroda stvorila. Netrapte sa tym, naucte sa mat rady seba ake ste. Tiez by som bola rada keby narastli aj mne trocha ale urcite este pockam par rokov kym zacnem nieco nato brat. Kazdy ma rast predsa iny tak dufajte ze este narastu !!! Nemame velke prsia ale mame nieco ine, co baby s velkymi prsiami nemaju ! Nemozme mat vsetko...

kikkka

Ahojte baby.Kolko stoji taky decolen??pls chcem to vediet.A daju mi to bez receptu??Asi ano ked to teraz ukazuju v reklamach.Ci??

evi

ale podľa mna je to individuálne .... ja by som tie tabletky ani nebrala, ale mám priateľa... mimochodom aj on si to hned všimol

evi

musím povedať, že aj mne sa trošku zväčšili... predtým som mala dosť malé číslo,tak mi to teraz výraznejšie aj poznať ale nie oveľa...mám ich väčšie a hlavne pevnejšie

m.bambula

BABY! Nedajte sa oblbnut preboha! Ved dobre viete ze hormonalne tabletky obsahuju muzske hormony..od toho vam prsia urcite nenarastu.. ak vam nieco narastie tak to budu akurat tak tmave chlpy okolo bradaviek!!!