Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžu tabletky zväčšiť prsia?

slavica

Aj ja som si raz také tabletky kúpila , a keď som išla na bežnú kontrolu pŕs . Na sone mi zistili dve hrčky a o týždeň som bola na operácii. Takže neverte tabletkám , lebo mi nenarástli prsia , ale nezhubné nádory.

MIA78

ved erika je cela porobena
jej najlepsia kamaratka je predsa plasticka chirurgicka z novamedu ci ako sa ta klinika vola
ved predsa by ju tolko neprezentovala v smotanke urcite ona ju prezentuje robi jej reklamu aby mala lacnejsie plastiky a tym nechcem vyzerat zavistlivo, pretoze mne sa paci erika sama by som mala rada take prsia

no-

mozu-ked si ich nacpes do podprsenky :))))
nie vazne-ja tomu osobne neverim-potom by nebolo tolko zien co si davaju silikony-keby take tabletky existovali-ved by ich to vyslo podstatne lacnejsie-ako operacia...

Ewka12

tabletky su blbosti,ci na prsia alebo chudnutie,antikoncepcia ich moze trochu zvacsit,ale na kazdu zenu funguju ine,ale veri mi ze ked HAK prestanes brat,prsia sa hned aj vyfuknu:(jedine co ti zvacsi prsia je ked priberies,alebo otehotnies,ja som vo 4mes.a uz mi narasti o cislo urcite.nemozem ani spat na bruchu,normalne mi zavadzaju

jankaaaaaaaaa

jasne, kolko penazi dosnatnes zato ze si sem napisala taku debilinu?? ziadne taketo tabletky prsia nezvacsia a uz vobec neodstrania menstruacne bolesti

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžu tabletky zväčšiť prsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk