Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžu tabletky zväčšiť prsia?

no-

mozu-ked si ich nacpes do podprsenky :))))
nie vazne-ja tomu osobne neverim-potom by nebolo tolko zien co si davaju silikony-keby take tabletky existovali-ved by ich to vyslo podstatne lacnejsie-ako operacia...

Ewka12

tabletky su blbosti,ci na prsia alebo chudnutie,antikoncepcia ich moze trochu zvacsit,ale na kazdu zenu funguju ine,ale veri mi ze ked HAK prestanes brat,prsia sa hned aj vyfuknu:(jedine co ti zvacsi prsia je ked priberies,alebo otehotnies,ja som vo 4mes.a uz mi narasti o cislo urcite.nemozem ani spat na bruchu,normalne mi zavadzaju

jankaaaaaaaaa

jasne, kolko penazi dosnatnes zato ze si sem napisala taku debilinu?? ziadne taketo tabletky prsia nezvacsia a uz vobec neodstrania menstruacne bolesti

Sisila

Mne pomohli! Nemala som ani menstruacne bolesti lepsiu mentruaciu, pevnejsie a hlavne väčšie prsia! Ked som ,,hormony,, prestala brať mam priserne menstruacne bolesti, ciže si ich musim o5 kupiť (super prsia + stihla linia)

llek

Ziadne zazracne tabletky na to aby boli prsia vacsie nie su. Vsetko je to len biznis a sugescia. jednine, co moze ovplyvnit velkost prs su hormonalne tabletky a ked dotycna priberie na hmotnosti. Ked hormony vysadi a schudne, je po zazraku. Donekonecna sa tu opakuju tieto temy a stale niekto naivne veri, ze sa stane zazrak. Nestane a ak ano, tak len na ukor niecoho ineho, hlavne zdravia. Zenam a dievcatam udreli prsia do hlavy a stale to riesia, ako keby sa svet tocil len okolo zenskych hrudi. Doteraz to bolo len v casopisoch a na forach, teraz nas oblbuju uz aj bilboardy pri cestach -Krasne prsia. Des, kam to vsetko smeruje.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžu tabletky zväčšiť prsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk