Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strihanie psov v Nitre

Príspevok v téme: Strihanie psov v Nitre
tobi3

ahojte, chcela by som sa spýtať, či náhodou neviete o niekom kto striháva psíkov v nitre...??? ja mám psíka shi-tzu a chcela by som ho dať pekne ostrihať....viem, že sú salony pre psov ale to je nenormálne drahé...tak preto sa pýtam, či neviete o niekom, dobrom....ak hej, tak mi prosím napíšte..dakujeeeem

Urcinko

Zdravím, dobrá strihačka psov je tiež v Nitre, na chrenovej pri štadióne. Tel. na ňu je 0910 235 039, a keď tak príde aj ku Vám domov, myslím že záleží od plemena za akú cenu ostrihá psíka. Ja mám shi-tzu a ostrihala ho za 10e a ešte aj prišla ku mne domov. takže odporúčam :) Myslím že má aj stránku www.piskotka.sk a je aj na Facebooku www.facebook.com dúfam že to je dostačujúca odpoveď :D

Deria

Tema je uz sice stara ale neda mi nereagovat. Tob tu pise o nejakej panej, ktora psikov pri strihani neuspava. Prepánajána a kto pritom uspava??!!! To snad nie. A ako by ho uspala, pokial nie je veterinarka?

FIlip377

ak teda si už niekto kúpi domáce zviera je potrebnés a starať čo najlepšie preto sa ja vždy prikláňam k zdravej plnohodnotnej strave .. odporúčam rodina.zariadim.sk ... určite nikdy nie napr royal

tob

Treba ísť do Rišňoviec,pani býva pri Ihrisku a tel. 0915 741 146
Je super.neuspáva,psík bol za pol.hodinku hotový,bez akejkoľvek traumy,
alebo stresu a navyše,každý sa pýta,kde sme sa strihali,lebo vyzerá krásne!!
Cena je individuálna,ale stojí to za to.

sisssa--

No moja kamoska bola so psom v Jelenci to je tu blizko Nitry a vraj nie je to ani drahe ..le cislo ti na nich neviem povedat..

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strihanie psov v Nitre - Fórum - ZDRAVIE.sk