Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex po vysadeni hak

Príspevok v téme: Sex po vysadeni hak
zuzanicka

Vie mi niekto poradit, ako je to so sexom, ked vysadim hormonalnu antikoncepciu? Prave ju vysadzam, nechcem uz totiz brat tie hormony, ale chranit sa chcem. Kedy je po vysadeni hak najväčšie riziko otehotnenia? Mozem mat sex aj napriklad tyzden po vysadeni, resp. kedy po vysadeni sa sex neodporuca? A staci kondom kombinovany s prerusenym sexom? Ak s tym niekto mate skusenosti, alebo viete o tom viac, napiste mi, prosim. Dakujem

janka18196

Aluska...ozaj je to pravda s tym vysadenim antikoncepcie . Zuzanicka hovorí dobre. Ja sa touto otázkou tiež teraz zaoberám, nakoľko som vysadila antikoncepciu a na internete je toho veľa písané, že po vysadeni antiky má žena pobláznené hormóny a ako napisala...mozu sa dokonca aj 3 podariť...ale zasa ako si ty napísala, u každého je to individuálne, lebo niektoré nemôžu dlho otehotnieť ba niekedy aj vôbec. Takže netreba vylučovat ani jednu možnosť, každá má pravdu niečím iným :)

Zuzanicka...potrebovala by som aj ja vedieť, že aké je to obdobie...mamina povedala, ze aj mesiac ale mám si to pokukat na nete, no ako naschvál...všetko možné je písané, ale to čo potrebujem tam nie je :/ ak si toto precitas a vies už odpoveď, napíš mi na mail janica.chalupkova@gmail.com
Bola by som tí veľmi vďačná

aluska

zuzanicka to je kravina..mala by si vediet ze vela zien prave po vysadeni antikoncepcie nemoze aj rok, 2 otehotniet...
je to velmi individualne
to, co hovoris o tej plodnosti, sa tyka hormonov na liecenie plodnosti...nie antikoncepcie

zuzanicka

dakujem vam vsetkym za prispevky. Aluska, to s tym neodporucanim som myslela tak, ze kedy po vysadeni su hormony najviac poblaznene, cize kedy po vysadeni som "najplodnejsia", lebo hovori sa, ze ked zena vysadi hak, tak je zrazu taka plodna, ze moze mat aj trojcata. A preto ma zaujima to obdobie, kedy je to najrizikovejsie

niekto

ucinosst (teda to ci sa da antikoncepcii doverovat ) sa udava v pearlovom indexe
cize pravdepodobnossti otehotnenia za rok
teda pearlov index 1 % znamena ze zo 100 zien bude za 1 rok (12 cyklov) 1 tehotna

kondom ma pearlov index 2-15%
pricom 15 je bezne pouzivanie 2 je idealne

hak ma 0,1-8 %
en.wikipedia.org

pharmatex 0,7-2,5(niekde sa uvadza aj 0,3)
www.sexus.cz

poviem ti narovinu hak (ked ju beries spravne) je najucinejsie (okrem vasektomie,a abstinencie) a najpohodlnejsie

ja sa chranim pharmatex+ nieco (kondom alebo prerus. alebo kalendarna ) nie preto ze by som pharmatexu neveril ale preto ze sa mi zda 7 tehotnych zien z 1000 za rok vela

ked to z niecom skombinujes sance su mizive

myslim ze ci mas 1 alebo 7 /1000 za rok nieje az taky velky rozdiel (samzrejme to dosiehnes len pri 100% pouzivani)
hak je facka pre organizmus na druhej strane je pohodlna teda ked niesu vedlajsie ucinky (neznamena ze neskodi organizmu)

pharmatex neskodi zdraviu ale nieje taky pohodlny trocha vyteka ale je zaroveen aj ucinny lubrikant

loop

to je predsa na tebe ci je potrebna aj prerusovana, to sa neda univerzalne povedat.
cim viac ochrannych prostriedkov skombinujes, tym viac znizujes riziko.

ja :)

da sa teda tomu pharmatexu verit? ja som o nom pocula, no len sa bojim ci to nieje len nejaky marketingovy tah, ktosi na tomto fore tusim robil prehnanu reklamu.
v pripade, ze si ho dam, je potrebna aj prerusovana suloz?

kajka01

ja som po vysadeni hak pouzivala pharmatex a pouzivam zatial doteraz, kedze kondomy nemam v laske ani ja ani moj partner..

ja :)

no to by zaujimalo aj mna. uzivam HAK uz dva roky, chcem si dat prestavku aspon na dva mesiace, no radsej to neriskujem kvoli skole, zeby som ju nahodou nemohla dokoncit.
no ale neviem si to predstavit ako to bude s nasim sexualnym zivotom, predsa len uz sme zvyknuti na takutu "bezstarostnost" a ku kondomom sa urcite nechceme vratit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.