Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

super očné tiene

Martinka2

ja mám z tých gosh práskovych tienov asi 17 roznych odtienov :D a pouzivam pod to bazu art deco....strieborny- odtien steel alebo angel, fialovy- svetlejsi so striebornymi glitrami_ purple rain alebo potom taky tmavsi a vyraznejsi s modrymi odleskami- butterfly...no a ci sa takto lici aj dnes tak ano ale uricte nie na den...trblietky su vhodne na vecer, do mesta, na diskoteku alebo ples....na den sa to urcite nehodi ....

Mirka023

Gosh ma velmi pekný práškový fialový tieň, ale treba to davať na bazu, resp. ja to davam na očný gel. A trblietky mam od gosh, tiež, take sypke ale najprv dam tieň a potom tekutu priesvitnu linku s trblietkami a do toho tieto sypke gosh trblietky... su velmi pekne. Ale baby, ešte sa takto líči? Na trblietavo? Lebo ja som sa tak ličila pred niekolkymi rokmi a už som dlho tie trblietky nepoužila.

mimus221

takže to sú tie sypké? a pod to mám dat bázu? lebo ked vidím ako to líčia, tak mne sa zdalo ze to je nejaký mastný tien. no neviem, aký by som, rada sa líčím oči dymovo a potom fialovo. takze neviem, aj strieborné zvyknem

Martinka2

Napríklad od Gosh tie sypke tiene Effect powder, maju niektore odtiene take glittrove niektore aj mam, aky odtien by si chcela?lebo gosh ich ma iba par mam narpiklad bielo-strieborne trblietky,potom take duhove, bronzove, zlato-zlte :) ....a este som mala od golden rose take sypke tiene..

mimus221

baby, chcem sa opýtat, kde zoženiem ten vrchný lesk, tie trblietky alebo čo to je ked vidíte profesionalne nalíčenú ženu a má na viečku taký sýty lesk. čoje to za tien a kde to zoženiem.

Martinka2

AdulQa
mas pravdu vobec nevyuzijem strasne somsa na nu tesila ale tak do dvoch tyzdnov ma preslo vsetko .( pouzivam bazu pod ne taze chytaju lepsie potom..ale aj tak mi vadi ze pod okom mam prasok :( a smrdia mi tebe nie?

Martinka2

AdulQa
mas pravdu vobec nevyuzijem strasne somsa na nu tesila ale tak do dvoch tyzdnov ma preslo vsetko .( pouzivam bazu pod ne taze chytaju lepsie potom..ale aj tak mi vadi ze pod okom mam prasok :( a smrdia mi tebe nie?

AdulQa

Ak ti mozem poradit ja.. ja ich mam doma.. kupovala som ich cez ebay.. a tiez som mala velke oci ako ty.. uprimne... v prvom rade tie farby nechytaju tak syto ako vyzeraju... a po druhe fakt aj nechodis pravidelne na nejake party kde by si to mohla vyuzit su ti na nic.. lebo z tych farieb ktore asi bezne pouzivas je tam minimum... jedine ta cierna je fakt cierna.. ostatne kriklace.. nechytaju tak dobre.. aspon mne..

Martinka2

je pestra a preto ju vlemi nepouzivam lebo som skor na neutralnejsie farby :) ...a nebude ti vadit nie je uplne nova? a napis mi aj tvoj navrh na cenu...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

super očné tiene - Fórum - ZDRAVIE.sk