tehotenstvo a mobil

hmhmhm

mobil drzat aspon 50cm od tela(pokial teda netelefonujes) a samozrejme-nenosit ho v blizkosti bruska-teda kabelka, vrecko a tak.

... a to ze nedokazali ze skodi, NEZNAMENA ze neskodi!!! bezprostredne asi nie, ale co prinesie buducnost? ktovie
ale to ze prispieva u ludi k nadorom mozgu JE dokazatelne

maly smrad

almarka: ja som zvykla telefonovať aj viac ako hodinu denne, ale prehodnotila som to a snažím sa menej... na tvojom mieste by som mobil aspoň na noc nechávala v izbe nechávala mimo spálne... nepoužívať ho vôbec je v dnešnej dobe dosť ťažké...

//////////////

aluska

nikto owen ja si zas myslim, ze ako ty najdes na googli videa a clanky o tom , ze to skodi, tak ja najdem zas ze neskodi
proste kazdy hlada to co chce on a nevidi aj ine nazory ...moj nazor...

nikto owen

pisomny kontakt nie je vhodny na tuto debatu, pretoze aj tak ako citam, ludia si hned poriadne neprecitaju nieci nazor a nezamyslia sa nad tym a rychlo hned hodnotia... takto sa neda komunikovat
aluska - ako napisala nepokojka: "Do dnesneho dna este neboli robene ziadne seriozne studie" s cim suhlasim a tiez to znamena, ze nic ti nedokazem a pisala som aj, ze som videla dokument (len neviem ako vola) a ak pouzijes google, tak si mozes vytvorit vlastny nazor podla clankov, pretoze ak nieco napisem, tak sa niekto najde, kto ma chyti za slovicko a tymto smerom nechcem viest komunikaciu.
a prosim neberte to v zlom, len chcem aby vznikla seriozna debata.

aluska

nikto owen nestaci si len nieco niekde precitat...dokaz to ty ze to tak je..potvrd to niecim...na internete sa da najst vselico, na vsetko najdes nazory za a proti

nepokojka

Clovek nemoze zit vo vecnom strachu. Doteraz sa neprislo na to, co sposobuje rakovinu, bolo by to uzasne, keby sa to vedelo. Vsetko s mierou a malo by to byt ok.

nikto owen

hej urcite je na tom nieco pravdy, ale napisala som, ze zvysuje riziko co popriet nik nemoze ;), robia to napr. mnohe potraviny a az kedy sa to zacalo riesit?! a hlavne my neviem ci sa tie vysledky vyskumov nezapieraju. ja hlavne v dnesnej dobe neverim nicomu, len nas oblbuju alebo nam neponukuju alebo zkresluju pravdu, ktoru by sme tazko znasali

nepokojka

Do dnesneho dna este neboli robene ziadne seriozne studie, ktore by potvrdzovali skodlivost pouzivania mobilneho telefonu.
... Cisto logicky - keby pouzivanie mobilu viedlo ku vzniku rakoviny a kedze ho pouziva kazdy druhy clovek, pocet ludi trpiacich rakovinou by stupol minimalne o 100%. Potom by tehotne nesmeli trcat ani pred monitorom pocitaca- aj tam je nejake to ziarenie...

nikto owen

zial, piste si tu co chcete, ale mobilny telefon vazne skodi zdraviu, len zial vyrobcovia sa tym radsej nepriznavaju a ludia nezmyselne telefonuju niekolko hodin denne...samozrejme ho aj ja pouzivam, ale ked som videla jeden dokument o tom (neviem ako sa uz vola, ale ak pouzijte google najdete clanky o tom co moze sposobit)a jednoducho mi az zle zostalo...az kam dnesna doba speje, ved ako mozu ponukat vec a vyrabat na miliony, pouziva ho asi kazdy druhy clovek a zvysuje napr dvojnasobne vznik nadoru na mozgu, pripadne v oblasti bedier ak sa nosi vo vrecku. teda skor nez ma tu zacnete odcudzovat a vymsievat, tak si najskor nieco o tom precitajte. ja som sklamana z pristupu vyrobcov a taak, no uz zas som nervozna. no a k prispevku by som ti asi len poradila, ze ja na tvojom mieste by som ho vzdy nosila v kabelke alebo tak aby nebol na tele, co vlastne moze kazdy ;)