Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaujimave povolanie

*inko

binghi, a ty budeš môj somár:D
(na somárovi chodil však?)
smejete sa chlapci smejete :) však počkajte:)))
vám padne sánka, keď uvediem na trh novú *inkolku :)
martin a aj reálne plánuješ (chceš) také čosi robiť keď doštuduješ?:)

martinmlm

Mňa by bavilo navrhovať a stavať pece. Nie skladačky krbové vložky,ani kachlove, ale murované. Take čo ked sa nahrejú, vyhasne oheň a teplo drží, drží a drží... Oheň to je moje.

*inko

prečo? :D
bežne vytláčam asteroidy z ich obežných dráh..čože sú to pre mňa veterné mlyny :)

nepodceňuj ma omega :D ja som náhodou celkom šikovná

*inko

Omega, presne, je to iba taký pandrlák ..“len aby bol“:) tá funkcia existuje od platnosti lisabonskej zmluvy..to nie je tak dlho

ja chcem robiť niečo užitočné a tvorivé...organizovať, usporadúvať, tešiť ľudí, pretože sme všetci takí skapatí

alebo druhá možnosť- budem zakladateľkou ..ešte neviem čoho
ale bude to fenomén, tak ako ujo Baťa a jeho topane kedysi :))

mate, ten riaditeľ ústavu pre medzinárodný čas ma dostal :DD

0mega

ojka.

To je fuk :)

Aj keby sa volala "funkcia kde sa nikdy nic nerobi" hlavne ze nic nebudem robit a nikto ma nebude fotit :)

vid. kolko fotiek najdeme v novinach takeho funkcionara?

asi 1 z 5749 fotiek v novinach ;)

ojka.

jajka, volá sa Herman Van Rompuy, a mám takého tušáka, že je to bývalý belgický premiér, minister financii, atd. (:
omega, a tá "pozícia" sa oficiálne volá "stály predseda Európskej rady" na 2,5 roka, môže byť? (:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaujimave povolanie - Fórum - ZDRAVIE.sk