Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prelozenie predmetu

cajik

ano, ale myslim, ze v tom pripade sa dany iny predmet berie tiez ako "opakovany", tzn. mas narok na jeden riadny a JEDEN opravny termin. ak nespravis, letis zo skoly.

katka...

Ked teraz nezrobis skusku, tak si na buduci rok mozes zapisat iny povinne volitelny a tento co neurobis teraz ta uz nemusi zaujimat. Aspon u nas to tak bolo. Ale daj pozor, aby si mala dost kreditov, aby si sa dostala do vyssieho rocnika.

mikinka

jasne,vdaka.....takze ked trz nezrobim skusky zz toho predmetu a dam si ho prelozit,mozem si ho vymenit za iny a cize budem robit skusku uz ztho co si vyberiem a nie u toho co som mala najprv nezrobeny ?

cajik

Aj tessy ma pravdu. u nas je to presne tak, len som nevedela ze to je podla zakona :). ale, ak sa niektory predmet vyucuje len v zimnom semestri, tak ho mozes absolvovat len v zimnom semestri, tzn o rok.

Tessy06

podľa zákona o vysokých školách máš právo zapísaný a neabsolvovaný povinne voliteľný predmet zapísať si ešte raz, alebo si namiesto neho vybrať iný z povinne voliteľných predmetov; podmienkou je dosiahnuť stanovený počet kreditov

datelinka

tak mikinka, presne tak ako píše čajík, je to odlišné na každej fakulte, na každej univerzite, preto tá moja rada.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prelozenie predmetu - Fórum - ZDRAVIE.sk