Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prelozenie predmetu

cajik

ano, ale myslim, ze v tom pripade sa dany iny predmet berie tiez ako "opakovany", tzn. mas narok na jeden riadny a JEDEN opravny termin. ak nespravis, letis zo skoly.

katka...

Ked teraz nezrobis skusku, tak si na buduci rok mozes zapisat iny povinne volitelny a tento co neurobis teraz ta uz nemusi zaujimat. Aspon u nas to tak bolo. Ale daj pozor, aby si mala dost kreditov, aby si sa dostala do vyssieho rocnika.

mikinka

jasne,vdaka.....takze ked trz nezrobim skusky zz toho predmetu a dam si ho prelozit,mozem si ho vymenit za iny a cize budem robit skusku uz ztho co si vyberiem a nie u toho co som mala najprv nezrobeny ?

cajik

Aj tessy ma pravdu. u nas je to presne tak, len som nevedela ze to je podla zakona :). ale, ak sa niektory predmet vyucuje len v zimnom semestri, tak ho mozes absolvovat len v zimnom semestri, tzn o rok.

Tessy06

podľa zákona o vysokých školách máš právo zapísaný a neabsolvovaný povinne voliteľný predmet zapísať si ešte raz, alebo si namiesto neho vybrať iný z povinne voliteľných predmetov; podmienkou je dosiahnuť stanovený počet kreditov

datelinka

tak mikinka, presne tak ako píše čajík, je to odlišné na každej fakulte, na každej univerzite, preto tá moja rada.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prelozenie predmetu - Fórum - ZDRAVIE.sk