Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Miluje ma? Alebo mu ide len o sex?

Príspevok v téme: Miluje ma? Alebo mu ide len o sex?
jolanka

S jednym chalanom sa poznam cca 7 mesiacov,stretavame sa spolu tak raz az dva krat za mesiac podla toho ako sa da ja studujem v inom meste on ma casovo velmi narocnu pracu.Ked sa spolu stretneme chvilku sa rozpravame a vzdy to skonci pri milovani potom zaspime.Inak sa stale prezvaname,volame spolu.mali sme uz mensiu krizu ked sa neozval viac ako 2 mesiace,napisal mi ze ma ma velmi rad a vravel mi ze s milovanou osobou ti staci byt aj raz za mesiac ak ju skutocne milujes..myslite ze ma ma ouaj rad alebo mu ide len o sex?

lolipopop

blazniva
nemyslis vazne ,ty utekaj prec od takeho si normalna sa takto ponizovat??!!! vsak on ta ma na salame ,vyser sa nanho a uvidis,casom casom casoooom ta to prejde ,ale urcite sa nerut ani nehladaj dalsi vztah,vycisti si hlavu venuj sa niecomu aby si nemyslela nanho najdi si zalubi a uvidis ze pride chalan co ta bude lubit tak ako ty dokazes milovat jeho ,ale tento vztah ako si to opisala ,to nema buducnost,ak uzit to hej ale jed si namotana takto strasne to nehaj tak cim skor

sadfsad

Nika - blazniva opica - pozrel som si ta na FB aj jeho - zahrava sa s tebou. Asi ta rovesnici moc nechcu podla tvojho vyzoru a si mu vdacna, ze chce od teba aspon sex. Nehnevaj sa za uprimnost...

Blaznivá opi

S jednym chalanom sa poznam 6mesiacov,stretavame sa spolu tak raz az dva krat za tyzden podla toho ako sa da.ale sme spolu cez vikendy od piatku az do nedele.Ked sa spolu stretneme chvilku sa rozpravame a vzdy to skonci pri milovani potom zaspime.sentam sa mi ozve ze mi zavola alebo napise tu smsku.inak mu ja napisem a az potom mi on napise.mali sme uz mensie krizy ze sme sa pohadaly za malickosti a vzdy som sa mu ja prva ozvala vzdy sme sa daly do kopy!jeden den som mu dosla na emailovu stranku a prihlasila som sa na nu a tam si pisal z nejakou babou ze stale rozmysla co spolu zazily,pisal si tak z hocijakymi babamy ale co som si vsimla vela ho ignorovalo!ked sme spolu pride mu smska pozre si ju a nic mi nepovie!ale ked ja zniekim volam alebo mi pride smska vzdy sa pohadame..ja ho prisernee milujem a nemozem byt bez neho!je medzi nami vekovy rozdiel ja mam 17 a on 38 je to moc vekovy rozdiel viem!al ja ho strasne milujem,a nemozem byt bez neho!!ide mu len o sex??zistila som ze pisal jednej ze ju chce a chce byt snu u neho doma!ja neviem asi som urobila chybu neviem prosim poradte mi !! spoznali sme sa a na 5den sme maly spolú pohlavny stik!viem ze som sa asi zle zalubila ale ja ho priserne milujem anemozem byt bez neho prosim poradtme mi co dalejjj uz nevladzem :( :(:(:(

nnneee

ja si myslím, že normálnemu mužovi by nestačil sex raz za dva mesiace, a ešte keď ťa tak vážne ľúbi, a túži po tebe, stretnite sa viac krát do mesiaca ako dva razy, a venujte sa aj iným záľubam ako je sex, vyskúšaj turistiku, lyžovanie, saunu, divadlo a pod. skúste spolu uvariť niejakú chutné jedlo, spoznávajte aj navzájom svoje povahové vlastnosti, nie len fyzické, držím palce, aby si bola šťastná.

fakt

Jolanka, ak by ta chcel len na sex, tak by si to uz davno vycitila a neplietla do toho nejaku vseobecnu logiku. Vari necitis, ze sa mate radi? Kazdy par je jedinecny a nie podla nejakej sablony.

fakt

Mne tiez nechutia klasicke bozky, zatial som im neprisla na chut a ani mi nechybaju, i ked pomaly sa na ne zvykam, ak uz pridu.

silwiinka

aj ja mam jednu otazocku...co si myslite otom ked sa s priatelom pri milovani nebozkavame proste jeho jazyk a usta sa hraju s kazdou castou mojho tela najradsej mi ho dava do ucha ale klasicky sa nebozkavame...
a ja si myslim ze v jolankinom pripade nejde len o sex keby ano tak uz davno by si nasiel inu

jolanka

iba raz sa stalo,že sa mi dva mesiace neozval aj to nie cele 2 mesiace..teraz sa mi ozyva pravidelne viem kedy je v praci,povie mi ked ide niekde mimo nasho mesta,ked ide von s kamaratmi...a zabudla som dodat ze uz je trosku starsi ma viacej ako 30 rokov

Sex Godess

Ide mu len o sex podla mna. Chlapi to potrebuju dost casto, podla mna ma takych pichand ako si ty jolanka viac. Raz sa ozve jednej, raz druhej, podla toho ako ma cas a kde sa nachadza. Milujuci chlap by sa chcel mat stale pri sebe a sexovat niekolko krat tyzdenne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Miluje ma? Alebo mu ide len o sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk