Miluje ma? Alebo mu ide len o sex?

Príspevok v téme: Miluje ma? Alebo mu ide len o sex?
jolanka

S jednym chalanom sa poznam cca 7 mesiacov,stretavame sa spolu tak raz az dva krat za mesiac podla toho ako sa da ja studujem v inom meste on ma casovo velmi narocnu pracu.Ked sa spolu stretneme chvilku sa rozpravame a vzdy to skonci pri milovani potom zaspime.Inak sa stale prezvaname,volame spolu.mali sme uz mensiu krizu ked sa neozval viac ako 2 mesiace,napisal mi ze ma ma velmi rad a vravel mi ze s milovanou osobou ti staci byt aj raz za mesiac ak ju skutocne milujes..myslite ze ma ma ouaj rad alebo mu ide len o sex?

fakt

Ako ja nevidim nic diveho na tom, ked vztah na dialku zatial trva 7 mesiacov a ked su od seba vzdialeni a stretnu sa 2 krat za mesiac. Niektori sa stretnu az po roku. Je to docasna zalezitost, takto to nebude trvat vecne. Cize bud sa ich vztah utuzi a budu spolu castejsie (respektive spolu byvat) alebo sa rozidu ci ostanu obcasni milenci.

ovecka83

t333 ty si dajaky bars mudry či mudra....akože chce ju vidieť 2X DO MESIACA....a trvá to už 7 mesiacov čo sú vkontakte je to jasné ako facka že mu ide o sex..nebud naivný(á)....ak chlap ľubi ženu chce ju vidiť častejšie...na 100% len nech mu skúsi povedať že sex nechce mať uvidí potom tu reakciu...neozve sa dalšie 2 mesiace :D:D

janaaaaa

2 mesiace sa neozval? a ked sa stretnete tak sa chvilu rozpravate a potom mate sex? vidite sa len tak malo? mne z toho vychadza ze mu ide len o sex... ale opytaj sa ho.. ja nevidim zmysel v takychto vztahoch na dialku..

t333

hahahahahah,
ja sa musim smiat na vas... to je neruveritelne ako rychlo dokazete zovseobecnovat. z par riadkov, ktore jolanka napisala tu niekto dokaze spravit rezolutne zavery typu: ide mu len o sex.
Trosku zabudate na to, ze svet nie je cierno-biely, ludia su rozni...

fakt

Jolanka, muzi potrebuju odstup neikolkych tyzdnov az mesiacov, kym si uvedomia, ze zenu lubia, preto sa zvyknu odmlcat - teda vraj...Ak sa ti sex paci, tak preco sa trapit aj keby ta chcel pren? Ak nie, skus s nim ten sex nemat a uvidis.

ovecka83

a keby si nebola taká naivná tak by si vedela, že ak niekoho miluješ tak s ním chceš tráviť každú voľnú chvíľu a užívať si spoločné chvíle....raz za mesiac??? :D:D:D to sú keci aby ťa dostal do postele..žiadna láska pouhý sex!!! skôr nájde slepý ihlu v kope sena ako on prechováva city k tebe..možno som napísala tvrdo ale spamätaj sa hľadaj dakoho po blízsku kto ťa bude mať skutočne rád a vážiť si ťa!!! a čo je hlavné bude s tebou chcieť byť min.každý deň alebo aspon každý druhý

ovecka83

ide mu len o sex!!!!!!!!!žiadne city v tom nie sú..a rád ťa môže mať ako kamošku..nájdi si normál chlapa ktorého budeš mať pri sebe min.každý deň..kašli na neho,a ako ty vieš či nemá priateľku ktorej zahýba s tebou???napr..uvažuj