Ist ku statniciam? :-(

Príspevok v téme: Ist ku statniciam? :-(
smutnavelmi

Som piatacka na VS, a dnes na skuske mi profak vynadal, ze naco ja vobec studujem, na co som vobec sla studovat..Dookola sa ma to pytal...Ze so mnou su len problemy, (mala som u neho bakalarku)so skuskami su so mnou problemy, s bakalarkou bol problem (pri tom som, ju nacas odovzdala chodila na konzultacie, ale ked som sa ho nieco spytala co ako mam pisat nikdy mi neodpovedal), a ze vsade kde som su len problemy so mnou...Pol hodinu na mna ziapal..A az potom ma vobec zacal skusat. Zo skusky som dostala C.Ale som z toho jeho vystupu cela zhrozena...Neviem, ci vobec mam ist ku statniciam...Este mi aj povedal, ze dufa, ze nebudem po skonceni skoly robit to co studujem, a ze som to ani nemala ist studovat...:-((( ja neviem, co mam robit :-((

zu17

taký "profesor" ti môže byť ukradnutý - tu ide o TEBA a nie o neho, takze pust jeho zakomplexovane teatralne vystupy z hlavy a ignoruj ho no a samozrejme zelam vela stastia pri statniciach! :-)

smutnavelmi

Dakujem Vam, ste strasne zlati, velmi mi pomohlo co som si od vas precitala. Zlepsili ste mi naladu..Mate pravdu kaslem na neho...Ozaj dakujem, co ste mi napisali...

sade8

typicky priklad toho ked si niekto na niekoho zasadne - uz preco to robi vie len on sam - alebo mu to robi dobre ked sa moze na niekoho takto vyburit.

moja ty ani nerozmyslaj ze by si na tie statnice nesla !
pekne tam chod a aj keby tam mal byt on v tej komisii - tak su tam aj ini - nie je len on sam - to si tak vyskakovat nedovoli.

Prajem ti vela stastia - tomu chudakovi sa to vrati - ked je taky, no co uz, ma skratka je nejaky zakomplexovany....

Veeela Stastia.

mirabelkaII

Vykasli sa na neho, jasne, ze chod na tie statnice...hadam nezahodis 5 rokov studia koli jednemu blbovi!
Skus sa nad to povzniest, viem ,ze sa mi to lahko hovori. Ale pisem prave preto, lebo som mala podobny problem. Tiez som mala veducu dipl. riadnu sekeru, vsade ma ohovarala,ake som nemehlo, dokonca dala navrh nech statnicujem v septembri....ked na to spominam, je mi z toho blbo a pamatam si ako som sa citila. Ale o to tu nejde.
chcem Ti povedat, ze statnicovala som normalne s ostatnymi a statnice som urobila. Aj napriek jej snahe ma zdiskreditovat, kedze som nebola taka workoholicka, co pise maily rano o 2 hodine. Sice som nemala Acko ako ostatni, a to len koli nej, lebo mi dala horsiu znamku ako oponentka, ale urobila som a skolu som skoncila. To je podstatne. A to by malo byt aj pre Teba.
Nenechaj sa zastrasit takym clovekom, este ich v zivote stretnes dost. Hlavu hore a nevzdavaj to! Drzim Ti palce.

tinus26

samozrejme ze ist !!!
studujes kvoli sebe, a kvoli nejakemu zakomplexovanemu profakovi sa predsa nedas odradit pred cielom!!!! ani nahodou - nie si jedina kto ma trable s velkym T s vyskou.stava sa. ja som od vlastnej skolitelky dostala v posudku bakalarky FX (od oponenta za C) - nemohla kvoli tomu ist na statnice lebo cez leto prerabala, stihla akurat "opravne" obhajoby a rok stala co ma hodilo do uplne ineho kolektivu.stava sa.prosim ta vykasli sa na neho.ked kukam na niektore "profesorske exemplare" a ich vyroky , cudujem sa ze este vobec niekto studuje :) polena hodene pod nohy ber ako sucast zivota ktora ta spravi silnejsou, odolnejsou, nebojacnejsou.

hlavu hore a sup za titulom!!!!

misel711

ahojki
neviem aku skolu studujes, ale velmi si mi pripomenula mna samu...
ja som mala problem s diplomovkou, pretoze veduci na mna nemal cas a ked mal tak cca 10 minut, nevysvetloval, povedal ze to najdem v knihe.ale nenasla som a podobne. Spravila som to najlepsie ako som vedela, a zvladla som aj statnice!! nevzdavaj to!!! na statniciach nie je hlavny on, ale dalsia komisia a bol by blbec keby TEBA ako JEHO diplomantku potopil. Tym by potopil sam seba...
a to ze dufa ze nebudes robit to co studujes? on to asi tiez moc nerobi kedze uci na skole...
hlavu hore :)

kviri

fuuha,tak to musi byt riadne zakomplexovany dement...na tvojom mieste,sadnem na zadok,poriadne sa naucim,ukazem na statnici,akak som skvela a ked prevezmes diplom,tak mu chod podakovat za ten vysupt,vdaka ktoremu si si uvedomila,aky je ten profak strasny debil a si stastna,ze sa uz nikdy nebudes musiet divat na tej jeho stupidny ksicht
ale urcite sa nevzdavaj,uz ti chyba malo,tak kasli na toho dementa,nech ta to posilni:)
popripade by som na tvojom mieste sla za nim a spytala sa ho,ci ma nejaky problem,ked sa ku tebe tak zachoval

aluska

ako sa mozes riadit takymito slovami?keby si bola taka blba tak neporobis skusky a ani bakalarske statnie.
profesori si myslia ze su polobohovia a vsetci su pre nich sprosti...to je tak na kazdej skole...podla mna by si bola blba keby na tie statnice nejdes a nechas sa vykolajit nejakym dementom