bojim sa :(

Príspevok v téme: bojim sa :(
feferonka

velmi sa bojim prosim pomozte mi :( ...ked mi skoncila menstruacia den po tom som mala kratucky sex s priatelom ale len chvilku bez kondomu nespravil sa domna ale bojim sa ak nahodou sa nieco nestalo ...teraz by som mala mat menstruaciu ale este neprisla a bojim sa ak nebudem nahodou tehotna :( vas nazor? :(

popa

Len mi potvrdzujete to, ze tu radia mnohi ludia, co si privela myslia sami o sebe. Ak sa vam niektore problemy zdaju hlupe ci nehodne normalnej odpovede a nemate ziadnu konstruktivnu radu, naco sem vobec prispievate? Vsetci sa k poznaniu dopracuvame svojim tempom a svojimi skusenostami. To ze mate skusenosti viac vas neopravnuje zhadzovat druhych.Ja proste nechapem VAS... howk

xd

4popa: ja ju za to neodsudzujem.. aj ja soom niekedy spravila chybu a ptm som stresovala, lenze so sexom prichadza urcita zodpovednost..

popa

Po tomto fore behaju sami moralisti.. hodte do nej kamenom kazdy, ktory nikdy nespravil nic co neskor olutoval.. ak nemate pre nu radu, radse ani nic nepiste!
Podla mna je nepravdepodobne, ze si tehotna. Teoreticky by si nemala mat v tom case plodne dni a meskat ti mzoe prave kvoli tomu,ze sa bojis. Sprav si test a budes to mat za sebou.. pockaj, kym ubehne 5 dni od styku. Drzim ti palce, bude to OK ;)