Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svrbenie z coho?

prezývka :)

ZDENULKA

precitaj si temu s nazvom: svrbenie celeho tela - posledny prispevok tam bol 09:10 takze by si ho mala hned najst...

daria29

nie mamina nezomrela na krvný obraz,ale krvný obraz ukázal že je zle.ja nechcem strašiť,ale nejaký pôvod svrbenie musí mať,a tu sa to určite nenajde,to su tu len dohady.mama mala rakovinu, a nikdy by som nepovedala ,že je to jeden z ukazovatelov.jasné že svrbenie môže spôsobovať suchá koža,nervy,kozmetika atd...teda k odborníkovi,zdravie mame jedno...

daria29

treba k lekárovi!!moju mamutaksvrbelo telo,nemala ziadnu výražku,bola čistá,išla neskôr z kože vyskočiť.lekárka ju poslala ku kožnej,tá jej dala krémy,jasné všetko zbytočné,nik nezobral krv,až ju poslali do nemocnice nakožné,prvé čo bolo ,krv-zlý krvn.obraz,dali ju hned na interné,a užnie je medzi nami. nechcem strašiť,ale treba ísť vždy k lekárovi.veľa zdravia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svrbenie z coho? - Fórum - ZDRAVIE.sk