neštastná

jajka001_

a on ked je doma tak fakt s nimi stale keca? nie je to len ze idem doma kuknut tv a spat? mozno je taky papucovy typ.

jully38

ja ani sama neviem....no vecer sme psolu len cez vikendy a piatky .....sem tam ideme niekde na vylet alebo tak...ale to mi vadi s tymi rodicmi...uz ani neveim ako mu to povedat ake argumenty pouzit ako mu to vysvetlit tak aby to konecne pochopil.

jajka001_

a o čom s nimi toľko kecá? to nema ine zaujmy len fitko? ze by ste spolu niekam chodili hm? byvate spolu kazdy den od piatej do deviatej? a vecer nic?

jully52

sme spolu 2 roky.....mna bavi byt s nimi ale on mi povie ze naco tam ja budem ze sa budem nudit ked sa on bude napriklad rozpravat s rodicmi...proste ze by sa chcel s nimi porozpravat a tak .....netravime spolu cas do rana do vecera pretoze ja som do 2 v skole a on ide este do fitka tam je do piatej a potoms me tak do devaitej spolu cez tyzden a mne je luto zahadzovat cas ktory mozeme stravit spolu neviem mozno chcem vela ja ...ked sa nieco deje stale hladam chybu v sebe ale tentokrat ju nevidim...ako sa mam s nim porozpravat? on ma vzdy odbije nejakymi vyhovorkami

jajka001_

zrejme ste na inej vlnovej dlzke, kazdy mate ine predstavy o tom co od vztahu ocakavate, aj ked sa lubite. ako dlho ste spolu? ved ked chce byt s rodicmi, nech je, ty si vyraz do mesta, sa zabavat. alebo ta nuti byt s nimi tiez?

jully38

ja nehovorim ze sa chcem teraz vydata tak ale proste zacinam si mysliet ze si nieje nasim vztahom isty hoci mi stale hovori ze chce byt do konca zivota len so mnou, a preto sa trapim bojim sa ze sa to skonci dost sa kvoli tomu hadame mozno ze to neviem pochopit pretoze ja so svojimi rodicmi nepotrebujem travit az tolko casu alebo neviem no uz ako sa s tym vysporiadat urcite by sme to kvoli tomu neukoncili ale uz sa nechcem hadat

jajka001_

je este mlady, teraz to takto chodí, môze to trvat dlho predlho. predstavy su pekna vec, vies to aj realizovat?