Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Euro vyhra

janka24

mamkina kolegyna sa tam raz dovolala a len to prepojovanie a nahlasovanie svojich udajov a vraj akože čakanie ju dost stalo..takže somarina jak traky:-)

vyhra?

Toto by asi verejnost vediet nemala:D
Ale tak co narobim, ked mi to pride ako pdfuk. No nic, cize dobre robim, ked tam nevolam.

Denz

bracho mal znameho v markize a da sa to ovplyvnit........dopredu mu povedali kedy ma volat a co a ako.
Normalne by som to bez znamosti neskusa.....

vyhra?

Sa tam bojim zavolat, pride mi to akosi uz predom urcene a zmanipulovane. Preto sa pytam, ci sa beznemu cloveku podarilo v niecom takom vyhrat. Mozno je to moja paranoja, no kedze nikoho takeho nepoznam, uvazujem, ci ti telefonujuci tam, nie su len ludia z daneho stabu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Euro vyhra - Fórum - ZDRAVIE.sk