radite na skuskach ?

lost

biopich - ak niekto studuje na VS, a stale pouziva tahaky, tak ten je strateny pripad, este nezrely na VS. "Lovec titulov"

Ale pokial takemu pomozem, nemyslim si ze ohrozi moje potencionalne pracovne miesto, on sa totiz z neho ohrozi sam, kedze nic nebude vediet :D

Ale ciste technicky by sa konkurencii pomahat naozaj nemalo no :)

biopich

neviem ja na vysokej co som tak stale sa snazim podstivo sa naucit a pisat bez tahakov ale stale mam horsie znamky ako ti ktori pouzivaju tahaky a vobec sa neucia...zatial netrebalo radit pretoze tahaky ma kazdy... a to je fakt ze dnes sa uz asi malokto naozaj nauci...ja som len raz isla nepripravena s tahakom a dopadlo to bravurne... :-) tak neviem co je lepsie. Ja sa ucim koli sebe koli pocitu ze aspon na nieco som na tej skole a tie peniaze niesu zbytocne vyhodene... a ked sa stane ze sa niekto spyta ked viem poradim lebo nikdy neviem kedy budem potrebovat pomoc ja... sice pomahame tym svojej konkurencii a zoberte si ze vy mu pomozete a potom vam vyfukne pracovne miesto :p ale raz som sa na teste pytala jednej holky jednu otazku a ta aj ked vedela mi nepovedala nic iba ze je to komplikovane toto som si zapamatala a ked bude ona potrebovat pomoc tiez sa tak vyjadrim ...:-)

lost

ojka , no to hej :) spravodlive to nie je, bohuzial ani zivot :( ... chlapec si vie zarucit prechod cez skolu, avsak co ak bude mat titul ale v hlave nic? :D

osud ma vacsinou dobry zmysel pre humor, jemu sa to vrati :)

0vecka

2 ojka mi sme mali v kruzku takeho no nevim to ani nazvat jemu nestacilo poradit on musel celu skusku opisat to je podla mna este horsie :)

ojka

lost, môj spolužiak prechadza na všetkých písomných pomocou handsfreeeeee, ja to nechapem.... kde je tá spravodlivosť.... ked sem tam použije ťahák, no ok...ale on na každej jednej písomnej,....

lost

Ked sa niekto da nachytat, holt je to ich chyba az nesikovnost :)

Vzdy palti pravidlo :

Pokial nieco robim, robim to aspon dokladne. Aj ked robim nieco "nespravne" ako poradit spoluziakom, tak musim to robit dokladne...

Tu plati pravidlo "macka a mys" alebo ako sa to hovori, proste ucitel je macka a student mys, pokial je mys nesikovna ma smolu. Zakon dzungle :P

A dnes... je to lahke... hi-tech hracky nam pomahaju takmer vsade :) kto pozna, vie o com hovorim :D

lost

Zalezi na okolnostiach :)

Pokial je riziko nizke, tak preco nie...

Ale nie na ukor svojho casu, tym padom znamky.. i ked vacsinou to robim tak ze vytlacim tahaky 5x a potom poposielam cez skusky, zistil som ze je to efektivnejsie :P

luciferka

tak ale ono to ucitelia dost toleruju, zazila som len jedneho za tie tri roky, ktory ak nacape niekoho tak u neho si ten predmet uz studak nemoze spravit, ani na dalsi semster, musi ist k inemu ucitelovi, a ked ten predmet nikto iny neuci, tak ma studak smolu...., a spravil to uz niejedenkrat, a myslim ze je to aspon spravodlive voci tym co sa ucia normalne

ojka

radenie na skúškach, to je niekedy zaujímavý adrenalín, naposledy takto jeden profesor u nas vypoklonkoval zo skúšky jedneho chalana a neskôr aj dievča.Vraj porozmýšla, či im dovolí ist na opravak alebo že nech si to prenesu....
ja osobne ked viem, môžem a stíham, tak poradím (;