Kondylomy...palia ?

Príspevok v téme: Kondylomy...palia ?
agellla

ahojte ...chcem sa opytat niekoho kto ma tieto potvory...vyhodili sa mi pri vchode do posvy take vyrastky ktore na dotyk uplne palili..bola som u gynekologa a ten povedal ze on uz videl tohoto ochorenia kvantum...poslal ma dermatovenerologicke a ta mi zas napisala do listku diagnozu kondylomata acumin...tak ja uz fakt neviem..potierali mi to podofylinom a myslim ze to zmyzlo no teraz som mala po dlhsom case styk a dost ma to pri nom palilo aj vnutri tak sa bojim ze sa mi to rozsirilo lebo vonku som objavila znova asi tri vyrastky...palili teda condylomy niekoho ?

angellla

krista niekto sa tu musi neustale hrat na mudrca...ked priatel odchadzal do zahranicia nic som uz davno nemala..bol prec 3 mesiace ked sa vratil tak sme sa milovali a citila som ze ma to stipe...skontrolovala som a zistila ze tam 3 mam...nehovorim ze teraz sexujem.som dost stara na to aby som mala rozum...pytala si sa ci chcem nakazit partnera tak som ti odpovedala takze kralicie urazky si nechaj pre seba.

aluska

no a co?ked to mas teraz preco teraz sexujes?niektori by aj cez mrtvoly sexovali sak zajace..preboha sak pockaj kym sa preliecis...nie??este sa ti to zhorsi, rozdrazdi..ach boze

angellla

podofylin som mala aj ja v prvom kole liecby takze hej teb stipe ale mna stipu pri normalnom dotyku napriklad rukou alebo pri styku inak ich vsak necitim..moc sa mi praveze nesiria lebo dlho som to nekontrolovala a mam len asi 3 take hrbolceky...momentalne sa to snazim zvladnut zvysovanim immunity a epigenom tak uvidime co to da
zu17 ty si uz teraz v pohode ? po ako dlhom case ?

zu17

ja som mala a lekar mi ich "vypaloval" podofylinom... no konec, ledva som chodila - taka bolest :-((( Takze ak su to ony, chytro k lekarovi na odstranenie,lebo oni sa velmi rychlo siria a liecba bude dlhsia... vela stastia

angellla

zle som to troska napisala...doktor povedal ze uz toho videl vela ale moje rozhodne kondylomy niesu a ta dermatovenerologicka napisala zas ze su...
vlastne lekar to doslova ani najst nevedel az po dlhom vysvetlovani...
boli rovnakej farby ako okolita sliznica a na tekej tenkej stopke...
aluska ako si to liecila lebo zvazujem co teraz urobim...