Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poraďte mi

zuzic

no aj ja viem niekedy predvidat to brucho:D o dva tyzdne ale to sa pytat nemusim:DDD ale hej potom by sme sa nudili:)))

zuzic

datelinka ty moja burinka:DD maccka nas urcite nevyhodi ved ona nas ma rada ze maci?:D no predvidam predvidam:D ze zajtra ma z tohto blazninca bude bolet hlava:D idem to napisat:)))
kacenka a co ta trapi? teda ak si este tu mozno by sme vedeli pomoct...

mary_anne

a zas sme len pri tych trapasoch :DD
no bodaj by som tie vedela vzdy predvidat. heh no potom by bol moj zivot veeelka nuudaa! :D
no napriklad, ja viem predvidat, kedy ma bude hlava boliet a aj brucho :DD

datelinka1

zuzic, v dnešnom neprajnom svete sa treba naučiť predvídať :-))
a možno aj tu, kacenka niečo tuší, preto chce prezieravo napísať do poradne :-))
dúfam že nás macca za to nevyhodí :-))

zuzic

:D odpoved za milion:DD takze zda sa mi ze za dva mesiace sa zase vyhadzem tak idem to napisat nech dovtedy pride odpoved:DD tak si to teda robila:) ked si hovorila ze ti prisla odpoved na cas:DDD

datelinka1

v marci sa najlepšie lyžuje na ľadovci. a na kanárskych ostrovoch sú najmenej preplnené pláže. a pán dr. imunológ iste vie, že horský aj morský vzduch robí dobre :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poraďte mi - Fórum - ZDRAVIE.sk