30 rocna s rakovinou??

Príspevok v téme: 30 rocna s rakovinou??
an-zelma

Bola som na beznom vysetreni prsnikov, boli v poriadku..pred pol rokom ma syn nestastne udrel a pravy prsnik ma zabolel, nahmatala som si hrcku..isla som na vysetrenie, poslali ma do NR..tam mi nespecifikovali jednoznacne o co ide..len ze je to komplikovana cysta a loziska s hustou tkaninou...gynekologicka ma poslala do BA na Heydukovu, ak dobre viem ide o onkologicku kliniku...Bol niekto na takomto vysetreni?..ako to prebieha??..zoberu mi z tkaniva vzorku?..robi sa to ambulantne, alebo v anestezii??...mam strach tam ist..

luciferka

ahoj, uvidis ci ti vezmu vzorku, vsetko sa tam dozvies, mamina tiez chodi na onkologiu pravidelne s cystami, a neznamena ze ma rakovinu...., tak nestresuj, pokial ti budu brat vzorku, nenapadne ma ako sa teraz ten zakrok odborne vola, tak sa to robi ambulantne.aspon mamine to tak spravili, sice ju to bolelo, ale da sa to vydrzat. len takm pekne chod, z nosa ti neodhryznu....

[zruseny12]

...je to normlane,ze sa bojis,ale stale lepsie ist a mat istotu,ako zit v neistote...VELA STASTIA PRAJEM ABY TO DOBRE DOPADLO...
ja som mala jednu znamu,ktora mala podobny problem,ona si pritlacila prsnik niecim a mala tiez taku hrcku...bola na vysetreni a nebolo to nic vazne...ale uz chodila na nejake kontroly atd.