Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa mi robia fľaky po vyrážkach aj keď ich nevytláčam?

Príspevok v téme: Prečo sa mi robia fľaky po vyrážkach aj keď ich nevytláčam?
smutnaaaa

Asi pred 3 mesiacmi som mala strašnéé ,,vyrážkové obdobie", ale bola som trpezlivá a ani som sa ich nedotkla.... teraz je to s vyrážkami v pohode, ale po každej jednej mi zostali fľaky, niektoré bledšie, iné červené ako záhlavie tohto fóra... a nechystajú sa blednúť...vyzerám otrasne:( Začala som používať peeling, ale ba taký jemný, aby som si pleť nepoškodila ešte viac... je krajšia a jemnejšia, ale na fľaky to nič nepomohlo.....čo by ste mi poradili????

Carie

tohoto sa nemusis bat, to vybledne, len to niekedy trva mesiace. na jesen si mozes urobit chemicky peeling, pomoze to aj akne, aj jazvam

LukaZA

Pre Evík80: ahoj, a naozaj si s Avene spokojna?? ja som mala kedysi Diacneal, ale za tie peniaze fakt ziadne viditelny ucinok.. teraz skusam Cicaplast od La roche posay, ale, ak mam pravdu povedat, tiez to nie je bohvieco.. zda sa mi, ze je to dost mastne, a potom mi to prilis premastni pokozku, a tym padom sa mi robia nove pupienky a vyrazky... tak ja uz neviem :( zatial mi najviac pomaha bylinne tonikum z RYOR a Aknestop krem..

LukaZA

Pre qwertyasdfg: noo, tak to vobec nie je pravda, ze keby si tie vyrazky vytlacala, tak by jej ziadne jazvy nezostali... smutnaa, mam ten isty problem, a tiez neviem, co s tym.. :( skusim este mandlovy piling u kozmeticky a snad sa opalit.. ale bojim sa, ze ked sa opalim, tak mi slnko tie jazvy este viac zafixuje. Neviete, ci sa moze clovek opalovat aj s jazvami a flakmi po akne, chcela by som mat aspon trochu zjednotenu plet .. :(

Evík80

Ešte chcem dodať,že fakt AVENE kozmetika je dobrá,ale je drahšia...A čo mám vyskúšané je aj krém EXCIPIAL je lacnejší /3.75eura/ a dobrý.Treba vyskúšať!

Evík80

Podobný problém riešim aj ja a už dosť dlho.Vyskúšala som snáď všetko...kopu reklamných produktov.Ale čo môžem odporúčiť a mám vyskúšané je krém od AVENE volá sa Cicalfate.Je to antibakteriálny krém /repair cream/.Mala som ho aj v 100ml balení a je aj v 40ml balení.Odporúčam ho. 100ml stojí okolo 16eur a 40ml som si teraz kúpila za 9,37eura.Používam ho dosť dlho a účinok:som celkom spokojná!t.j. na 90%

cajik

To vybledne casom. Mne tiez ostali, ale blednu, trva to sice tak zvycajne 3-6 mesiacov, ale urcite to zmizne resp. zlepsi sa to. Spytaj sa koznej, mozno by ti pomohol chemicky peeling ?

Tessy06

no to je pekná blbosť qwerty, to písali kde? v nezávislom týždenníku Báječná žena?

škvrny zvnikajú kvôli pozápalovej hyperpigmentácii, keby si vyrážky vytlačila len to zhorší

smutnaaa, dobrý je Glyco A, alebo Diacneal, oba obsahujú kyselinu glykolovú, takže s tým treba veľmi opatrne, alebo zájdi za kožnou

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa mi robia fľaky po vyrážkach aj keď ich nevytláčam? - Fórum - ZDRAVIE.sk