Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zdravotný dozor na lyžovačke

Príspevok v téme: zdravotný dozor na lyžovačke
lylli

zdravím...chcem sa spýtať...idem robiť prvýkrát zdravotný dozor na lyžiarsky zájazd so školákmi...samozrejme mám mať nejakú lekárničku s nejakými základnými liekmi a nechcela by som na nič zabudnúť...viete mi poradiť, čo by tam asi malo byť? aby som na nič nezabudla...neexistuje nejaký zoznam niečoho takého? ďakujem za odpovede

janaaaaa

u nas sa na takychto vyletoch vyplatilo mat okrem tych zakl. veci aj nejake kloktadlo a kvpaky do nosa :) nieco na znizenie horucky a tak

lylli

ďakujem za rady... :)
študujem ošetrovateľstvo, tretí ročník (v máji by som mal byť už plnohodnotná sestra) :)
ja tie základné veci viem, len som dúfala, či nie je niekto taký, kto to už robil a či nemá nejaký zoznam...

datelinka

lylli, aké máš vzdelanie, alebo z akého dôvodu ideš? študuješ zdravotníctvo? (alebo sociálnu prácu? :-))
určite nezabudni na sterilný obväzový materiál, náplaste, dezinfekciu, antipyretiká, analgetiká (samozrejme voľne dostupné, carbosorb, vyprošťovák, nejaké ušné a nosné kvapky a podobne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zdravotný dozor na lyžovačke - Fórum - ZDRAVIE.sk