NAHLIM SA DO POSTELE..

Príspevok v téme: NAHLIM SA DO POSTELE..
salma77

moja situacia ma prinutila zamysliet sa nad tym a poradit sa. Mam 24. rokov, celkom dobre zamestnanie, nemam sa zle. Staleho priatela nemam, aj ked by som konecne chcela najst muza s ktorym mi bude dobre, muza do zivota. &Neviem sa vsak krotit v intimnom zivote. Nie som ziadna nymfomanka, alebo podobne ale milujem sex a mozno koli tomu si nemozem najst dlhodoby vztah. Hned ako sa spoznam s muzom, chcem ho mat v postely. Nehovorim, ze kazdeho. Len ked ma muz zaujme, pritahuje, mam rada intimno. Mozno mi vztah nvydrzi, lebo priskoro pouzijem postel. Ale neviem si predstavit ze sa budeme stretavat bez sexu. Neviem, co robit. A tak ked spoznam muza je to vacsinou len o sexe. Uz dva roky spavam s priatelom mojej kamosky. Paci sa mi byt pritazliva.Ale chcem si najst naozaqjstny vztah, da sa to????

Ross

Taku by som bral ako si ty ja mam opacny problem chcel bysom holku co byto chcela vzdy :... bez hanby a spontalne...

MICIXX

LALMA 77 rozhodni sa že čo ti je prednejšie či postel alebo trvalý vzťah vieš sex je krátky ale trvalý vzťah dlhší ...alebo sa treba ovládať....len sa treba prinútiť a dosiahneš čo chceš...viem nie je to ľahké držím palčeky:)