Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to slepak, ci nie je?

Príspevok v téme: je to slepak, ci nie je?
mary_anne

uz asi treti den ma tak pobolieva v bruchu, je to tak par cm od zaludka napravo, pod rebrami kusok. je to slepak? neboli velmi, len ked sa nejako pohnem, citim bolest, alebo napnem svaly. ale nezhorsuje sa to. stale taka ista bolest.
a este ma uz asi mesiac boli noha, nalavo spredu na lytku (neviem,ako sa ta cast vola, asi pistala :) ), nemam ani modrinu, ani nepuchne, len boli....
viete mi niekto poradit? diky :)

maria15

podľa mňa to určite slepák nie je..Moja známa to dostala ako dieťa,celý deň vracala všetko,čo zjedla a keď vyvracala aj čierne uhlie,tak rodičia už zavolali sanitku a museli jej ho urgentne vyoperovať.Zapichla sa jej šupka z pukancov.To by ti bolo veľmi zle a 3 dni s tým by si nevydržala.

anonym777

presne toto ako opisujes mam aj ja mal som to pred 3mesiacmi vsetkych doktorov som pobehal a nic vsetko ok potom to prestalo a zase pod pravym rebrom pri nejakom pohybe a taky tlak a ze to moze byt z chrbtice lebo ta ma boli

zuzic

neboj sa nestvrdnem dnes nemam naladu:) vcera to bol taky skrat:PP ale radsej pockaj kym ti poradi este niekto iny.

mary_anne

ano to som ja, myslela som si, ze napises, nejak som to cakala :DD
nie ze tu teraz zas stvrdnes :DD

no hej, dufam,ze ma to prejde no.. a nezhorsi sa to a dufam,ze to nie je slepaaak!

zuzic

mna tak pobolievalo tiez par dni a potom to same preslo, niekto mi hovoril ze to pravdepodobne bolo nieco zo zenskych veci

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to slepak, ci nie je? - Fórum - ZDRAVIE.sk