Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kondomy Mondos

clovek3274

Pouzivam tieto kondomy s priatelkou roky. Skusili sme aj durexy, primerosy, pepina... durexy boli fajn, primerosy si uz nepamatam, pepina usli. Mondosy tie hrube nic moc a tie tenke uz boli dobre. Nikdy ziaden nepraskol. Je fakt, ze su trochu menej lubrikovane ale len o trochu. Aj tak pouzivame lubrikant.

Kto neskusi, len tazko zisti z tychto roznych komentov. Kazdy ma rozne intolerancie.

@sumsumienka: kto za 10min roztrhne 7 kondomov z jednej krabicky je fakt jebnuty. Prvy este dobre ale po druhom by som sa na to vykaslal a cely balicek vyhodil. Navyse, nove znacky skusam, ked mam pri sebe este aspon jeden z odskusanych. Mozes si teda vybrat, ci sa budes tvarit ako jebnuta alebo priznas, ze klames.

Mondos uz roky

My pouzivame Mondos kondomy uz skoro tri roky. Neverte bludom, ze su nekvalitne, najskor to pisu plateni ludia od predrazenych znaciek ako je Durex. Minul som ich cca 150 a pretrhol sa mi len jeden jediny kvoli zlemu navleceniu. Usetrenych min 100 eur. Ludia, co kupujete Durex, ste blazni. Je to len nafuknuta znacka. Ked nemam Mondos, kupim Primeros, stale lacnejsie ako mrte predrazene Durexy. Je pravda, ze Mondosy su trochu uzsie, nez Durexy alebo Primerosy. Chcelo by to XXL, ktore bohuzial nerobia.

unbelievable

ahoj.
Kondomy MONDOS sme skusili len raz.A dopadlo to tak, ze po sexe sme zistili,ze kondom je prasknuty a doslova roztrhnuty...ups.neprijemna situacia.neodporucam.

Dano 5

Mondos su vpohode kondomy, povrava sa ze su robene na male nemecke penisy, co je mozno tym ze nemaju rozsireny vrchny koniec. Ja som ich skusal zo tri mesiace a mam celkom pozitivnu skusenost. Za tu cenu je to uplny top.
Vkazdom pripade sa mi zadju byt o dost tesnejsie ako napriklad durex klasik, a su z takeho pevnejsieho matrosu. Reci ktore tu citam ze sa pretrhli 7x za 10minut sexu su realne len pri (prepytujem) totalne gramblavych dvojiciach, ktori nevedia ako sa prezervativ pouziva. Momentalne som od nich upustil lebo priatelka je brandistka a racej mi prispeje na durexy. Ale all in all davam palec hore pre mondose :)

sumsumienka

ty idiot,
nemame 14 ani 15 rokov a nie sme ani na hlavu, pouzivaj si kondomy, ake chces, nam proste nevyhovovali a tak sme nevideli dovod si ich proste kupit znova... dnes uz beriem tabletky, kondomy su tabu

tablaltur

nuž to sú mi ale drísty s tými výrobcami z Ukrajiny, a ešte aj to, vraj v DE ich nikto nepozná...
Však na balení píšu aj názov výrobcu, "mpt med production Erfurt", a ten je prepojený na Ansell - so značkami ako napr. Manix (známa značka vo Francúzsku), Amarelle, Condomi (Condomis; tie sa kedysi predávali aj u nás a boli velmi kvalitné)
www.ansell.com
de.wikipedia.org

Niekto asi nevie ani čítať (údaje z krabičky) použiť vyhladávač, či samotnú pánsku ochranu.

Inak tie condomi sa predávajú v zahraničí (DE a pod) okolo 5 EUR za 10 ks, ale 100 ks už len za 20 EUR. Takže Lidlové prezervatívy rovnakej produkcie majú podla všetkého takú istú kvalitu ako známe značky tohto rovnakého výrobcu, a cenu za kus ako 100kusúvé množstvo ich zvučnejších značiek. Však aj preto je Lidl lidlom - diskontom - vie ako zabezpečiť nízke ceny aj pre zákazníka (väčšinou bez toho aby išla dolu kvalita). U nás sú často ešte drahší ako napr. v DE a AT (tu pchajú príliš vela peňazí do reklamy, ktorú zaplatíme my - v TV, v novinách, plno letákov...).

P.S. oná tzv. sumsumienka dala sem najlepší hlod roka "za 10 minut sexu sme minuli asi 7 kondomov, tak sa trhali" - buď vám to išlo tak od ruky - číslo po čísle (nečudujem sa 14-15 ročnému páru), alebo ste fak na hlavu - AK by sa vám kondómy trhali (jedno prečo: či si vymýšlate, alebo ste ich mali polroka za sklom auta, alebo bola nebodaj zlá várka od výroby), tak ich budete nasadzovať 7x po každom pretrhnutí až do finálneho kumšotu... :D

afi

Domčika58 - mne sa nic podobne nikdy nestalo, nikdy sa nepretrhol, vzdy drzi, ziadne problemy a s frajerkou idh pouzivame viac, ako pol roka
Kavomilka - suhlasim, treba podrzat trosku navrchu a tak navliect, aby sa nedostal vzduch a nechat trosku miesta hore :) mal som uz rozne a nikdy ziadne problem

Kavomilka

Ahojte, mame ich vyskusane a su super. Inak, kondomy vo vseobecnosti treba vediet pouzivat , aby sa nepretrhli - nie je to len vec znacky: treba pred navlecenim nechat priestor pred zaludom! Inak praskne ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kondomy Mondos - Fórum - ZDRAVIE.sk