zblaznim sa z toho ucenia.....

Príspevok v téme: zblaznim sa z toho ucenia.....
luciferka

Ako natesnat do hlavy este vyse 300 stran za tri dni? v pondelok mam statnicu, ucim sa uz vyse tyzdna, a zatial som si presla len takmer polovicu, nikdy som nemala problem s ucenim, 250 stranovu knihu na skusku som vedela na A za jendnu noc, a teraz nic, vobec mi nezapina........uz nevioem co mam s tym robit..., nestiham to ani keby neviem co spravim

rada

luciferka, tak sa uc a nepis do fora, lebo takymto sposobom ti to palit asi ani nebude. Si neustale vyrusovana. Drzim ti palce. Ja som mala statnice takto presne pred rokom na MTF, a viem, co su to za stresy...

luciferka

no ja som sa neucila skoro vobec, ked mna nieco bavi, tak mi to ide do hlavy ani neviem ako.....,u nej je to tazko preto, lebo musi napisat spravne definiciu a uz ked do nej nieco zabudnes zakoponovat, straca to svoj zmysel a moze to mat uplne iny vyznam ako ma mat....,ja som chcela ist studovat biologia na prirodovedecku, ale spravila som prijimacky sem, zacala v tom pracovat, a uz sa toho neviem vzdat, aj ked stale uvazujem este aspon nad osetrovatelstvom alebo nieco take, kedze na medicinu uz je neskoro.....

levicaaaaa

luciferka, aj mňa biologia baví, ale len proste , nejako som asi na prvý termín nesplnila jej požiadavky, alebo čo :D
osobne si myslím, že som sa učila fakt dosť...
ťa obdivujem, že si mala plný počet z priebežného testu a A zo skúšky... to si riadna hlavička .. ;-)))

luciferka

no na dr. H som myslela, tak som si splietla tituly, ja to stale vymenim, a nekukam do rocenky to sa mi nechce....., no ja som mala aj s nou bilogiu MP,a robi velky problem niekolkym spoluziakom, ani sa ti encudujem ze si to ribla na dvakrat.., ja som u nej mala z priebezaku plny pocet a zo skusky A, biologia ma strasne bavi, lutujem ze som neisla na nieco ine...., ale hold, mentolky zvitazili :D

levicaaaaa

pozerám, že to naše Zdravie a jeho poruchy je to isté ako vaša všeobecná somatopatológia... sylaby sú takmer tie isté...

levicaaaaa

luciferka, nie nemala som ju u žiadneho pána Dr. ale u jednej pani...ale ona neni doc. aspon v ročenke nemá titul doc. ale dr.H. neviem či vieš... tak vy špeckári, vy máte tých predmetov biologických asi dosť... my sme mali vývinovú biologiu a ešte sme mali jeden taký medicínsko-biologický predmet Zdravie a jeho poruchy ... a v budúcom semestri máme neurológiu a psychiatriu a pedopsychiatriu...

luciferka

levicaaa ale mala si ju u toho pana dr, nie? lebo u neho to mali v pohode, a neviem ake mas ty predmetym, ale ja som mala niekolko druhov biologie, a je este jedna doc. ktora tiez len tazko necha prejst.....barbinka ja mam specku

barbinka

Jasné, poznám. Aj ja som ju mala. Každý sa jej bál, čo i len niečo opýtať.
Luciferka a ty aký odbor študuješ?