peniaze nie sú všetko....

Príspevok v téme: peniaze nie sú všetko....
deuls

Možno si to ani nikto neprečíta,ale potrebujem to so seba dostať...Žijem s mužom vo veľkom dome. On má dosť veľa peňazí, má dobré potavenie a je aj pomerne známy. Aby ste si nemysleli, že so zlatokopka,lebo pred svadbou nemal peniaze ani postavenie. A ide teda práve oňho..Žijeme dobre..niekedy. Nie je to v tom že by mal inú, ale v povahe odkedy má peniaze. Proste sa na čokoľvek urazí, napr. ak mu nedám večeru načas ale o 10 min neskôr, alebo ak si poviem svoj názor, a nepáči sa mu tak sa so mnou nebaví a žiada ospravedlnenie, vtedy sa so mnou baví ako s handrou a pošle ma do p...Nemôžem si kúpiť oblečenie ktoré sa mi páči ani topánky ktoré chcem. A začal byť extrémne žiarlivý. Kedysi som boĺa modelka, no to už je dávno preč. Som vyštudovaná právnička no vždy zo mňa urobí totálnu chuderu..

sway

Ako Andrea Veresova...
Vymysli na nho nejaku fintu,si predsa zena:-)A ked sa ozaj neda,tak sa skus riadit tym,co si napisala do nazvy temy "peniaze nie su vsetko"..

AdamKrt

deuls:

mozno si Ta Tvoj muz prestal vazit, ak sa pre neho vsetko co robis stalo samozrejmostou. Ak sklopis usi a vsetko akceptujes, tak ma navrch.

Na to je tiez metoda, nedat sa, ozvat sa. Najst si argumenty a zvozit ho az pod zem. Dupnut si nohou. Co je on viac ? Nie.

Vyvrsuje sa preto, ze ma postavenie, viac penazi ? No a ? Tak mu pripomen, ze Ty si bola modelkou, teraz si pravnicka a on prisiel do manzelstva s holym zadkom. A ze nie si nejaka onuca o ktoru si bude cistit svoje mindraky.

deuls

Nestratila som sa, napísala som v piatok, že mám ešte pojednávanie a tiež sa potrebujem poradiť s klientom a prebrať zopár podrobností. Bola som modelka, no a čo? Som právnička, a zároveň obyčajná žena a tiež môžem mať problém. Koľko lekárov má problém a nerieši si to či už u seba či už u svojho kolegu z "fachu?"
Neriešim to lebo sa hambím pred ľuĎmi za to ako žijem. Je obdobie kedy to je v pohode a kedy nie.
Janka001 ako si prišla na to, že ho neľúbim a že nemám deti? Za to že som dieťa nespomenula?
Robím trestné právo, áno riešim situáciu iných ale svoju nie, ja si to uznávam, no potrebovala som sa vyrozprávať takto, a nie žiadnej kamarátke alebo rodine ani známym, lebo by to hneď vedelo široké okolie, už som sa raz poučila...takže preto takto.

darika

inko
mas pravdu,nezalezi,kto ma ake pvolanie,ale...ako sa pobije s problemom.
Mne sa ale zda,ze je to tu vymyslene.Dievca napisalo,ze ma problem,podotkla,ze bola manekinka a teraz je pravnicka...a potom sa stratila

Tessy06

hm, "psici" toto by som hádkou nenazvala
pozorný čitateľ si všimne, že inkognito len reagovala na to, aké trápne je meniť nicky a prezentované názory

[zruseny1]

katarina??? vazne? neokakavaj nas tu dobre?:)
ani nie pred pol hodinou si tu pisala v mene Lany o tom, ako tej pravnicke neveris a ze si vymysla a pozri sa co robis ty
:)