peniaze nie sú všetko....

Príspevok v téme: peniaze nie sú všetko....
deuls

Možno si to ani nikto neprečíta,ale potrebujem to so seba dostať...Žijem s mužom vo veľkom dome. On má dosť veľa peňazí, má dobré potavenie a je aj pomerne známy. Aby ste si nemysleli, že so zlatokopka,lebo pred svadbou nemal peniaze ani postavenie. A ide teda práve oňho..Žijeme dobre..niekedy. Nie je to v tom že by mal inú, ale v povahe odkedy má peniaze. Proste sa na čokoľvek urazí, napr. ak mu nedám večeru načas ale o 10 min neskôr, alebo ak si poviem svoj názor, a nepáči sa mu tak sa so mnou nebaví a žiada ospravedlnenie, vtedy sa so mnou baví ako s handrou a pošle ma do p...Nemôžem si kúpiť oblečenie ktoré sa mi páči ani topánky ktoré chcem. A začal byť extrémne žiarlivý. Kedysi som boĺa modelka, no to už je dávno preč. Som vyštudovaná právnička no vždy zo mňa urobí totálnu chuderu..

Katarina....

Ja mam tiez taky mensi problem, mam 16 rokov a priatela,kery ma 18.. mam ho velmi rada ,sme spolu mesiac a velmi chcem aby nam to vydrzalo,lenze on velmi podcenujemlebo si mysli ked uz nepochodzam z chudobnej rodiny a on hej tak som nieco viac.:( A mna to strasne trapi co si mysli,nevyvysujem sa nad nim,ani nic ine,ale on furt svoje lebo mam viac penazi a neviem co a ja mu plati vsetko,niekde v restike... :((( alebo to je jedno..:( Vzdy mu hovorim,nech sa nadtym netrapi,ale ja neviem co snim..:( Neviete poradit?..:( bez ironie plss,.Kujem..:(

[zruseny1]

lana a podla teba byvale modelky sa nemozu stat pravnickami? a nemozu mat bohatych manzelov? a nemozu mat problemy? :)))
tak to si tu asi nevidela ine temy z ktorych vymyslenost priam srsi
a toho psychiatra si si tiez mohla odpustit..hlavna vec, ze ako vravis, urazit si nechcela :))

[zruseny1]

darika to tak vacsinou byva...napriklad lekarari, pravnici, mozno aj psychologovia :D pomozu kdekomu a sebe nedokazu...
bingham milacik ty uz prestan s tymi provokaciami lebo ma to akurat vytaca :D:D ten urok je akysi privysoky..vezmem jednu a vratim stvronasobok? to kde sme..dam ta na sud :)) pravnik by tu uz bol :D

bingham

cooo je inkooo....provokujes provokujes ??? :)))....si mi minule nevratila tu krowku...co som ti dal...tak mas teraz urok...mi das naspat...4...a ziadne kulehy anoooo :)))

darika

inko,dakujem

ladena
tak ked podla teba je problem v peniazoch,preco radis psychologa?Zeby mu mali tie peniaze dat a potom by bolo vsetko v poriadku?No,je to od povahy.Skor ci neskor,ci s peniazmi,alebo bez nich,by sa ukazal co je zac.
A co je mne nepochopitelne,ako jedna pravnicka si nevie rady s takym chudakom.Ale to tu uz bolo spomenute.

[zruseny1]

ladena--samozrejme ze peniaze nie su vinnikom..darika to napisala moc dobre...samotne peniaze, tie vsemohuce papieriky nemozu za to, ze ludia stracaju kvoli nim zdravy rozum... chyba teda nie je v nich, ale v takych pripadoch ako tuto spominany pan manzel, ktory nevie co so sebou

ladena

darika ja si myslim,ze je to prave v tych peniazoch AKOZE PENIAZE TAM NEHRAJU ROLU ako pises? On je sabavedomy pretoze sa topi v prachoch a ona je utiahnuta.Mozno by pomohol psycholog trochu zdvihnut sebavedomie a treba to manzelovi poriadne natriet.

LilaAbner

Nechcem byt zla,ale ako môzes robit trestne pravo,ked si nevies poradit so svojim starym?to nema byt vycitka,len tak uvazujem.Mna od detstva psychicky tyral otec,ale napriek tomu,ze som bola decko a nemala ani nemohla fakt nikam odist,nikdy nedosiahol to,co chcel,t.j. aby bolo vzdy po jeho voli a mohol ma ponizovat a urazat.a v 19 som okamzite vypadla z domu. jednoducho je to v osobnosti.niekto sa poddá,niekto ani zaboha nie.takze rada:ak si vazis samu seba, odid od neho.nemilujes ho,deti nemate,uzivit sa vies aj sama...

soffa

je to typicky tyran.nedaj sa.povedz si vzdy svoje,aby vedel ze ta nemoze zahnat do kuta.inak ta znici.to ze ma peniaze neznamena ze ta moze vlastnit alebo ponizovat!ak sa nedas-vyhras