peniaze nie sú všetko....

Príspevok v téme: peniaze nie sú všetko....
deuls

Možno si to ani nikto neprečíta,ale potrebujem to so seba dostať...Žijem s mužom vo veľkom dome. On má dosť veľa peňazí, má dobré potavenie a je aj pomerne známy. Aby ste si nemysleli, že so zlatokopka,lebo pred svadbou nemal peniaze ani postavenie. A ide teda práve oňho..Žijeme dobre..niekedy. Nie je to v tom že by mal inú, ale v povahe odkedy má peniaze. Proste sa na čokoľvek urazí, napr. ak mu nedám večeru načas ale o 10 min neskôr, alebo ak si poviem svoj názor, a nepáči sa mu tak sa so mnou nebaví a žiada ospravedlnenie, vtedy sa so mnou baví ako s handrou a pošle ma do p...Nemôžem si kúpiť oblečenie ktoré sa mi páči ani topánky ktoré chcem. A začal byť extrémne žiarlivý. Kedysi som boĺa modelka, no to už je dávno preč. Som vyštudovaná právnička no vždy zo mňa urobí totálnu chuderu..

deuls

maria, ja som písala, že sa potrebujem vyrozprávať, nie neberiem tvoj príspevok v zlom. Mám taký život...dnes mám ešte pojedávanie, musím si ešte pozrieť podrobností

purblanka

áno presne tak,ako napísala mariaa,máš to vo vlastných rukách.On s tebou manipuluje ako s babkou,a ty robíš čo on chce.Postav sa mu a neuhni.

purblanka

aj ked ti vynada,si dospelá,nie si jeho dieťa,že by si ho vo všetkom počúvala.Povedz mu,čo si o tom myslíš,a odíď z izby,hoci sa pohneváte,nech aj on o tom uvažuje.To sa chceš takto trápiť?Povedz mu to,nech rozmýšľa,čo si myslí,že on má vo všetkom pravdu,a ty si hlúpa hus?Prestaň chvíľu s nbím rozprávať,možno sa nad tým naozaj zamyslí,a povie ti že máš pravdu.Ako dlho ste spolu?

[zruseny12]

DEULS
...nechcela som reagovat na tvoj prispevok,lebo nerada radim v takych situaciach,lebo take veci by sa mali riesit inak/su to osobne veci a clovek do nich nevidi/...tu ti fakt nikto nepomoze...ja len reagujem na prispevok ktory si pisala 10:15 dnes...
ked na neho nic nezabera,co ti tu radia,tak co este cakas tu na fore?aku radu?myslim si,ze nikto nevidi osobne do vasho zivota,a musis si pomoct nejak sama...jedine ako si tu mozes pomoct je tym,ze sa vyrozpravas a ulavi sa ti...ale inak nic.../dufam,ze to nezoberies tento prispevok zle,lebo nemyslela som nic v zlom,len ked mas taky zivot ako opisujes...MUSIS HO ZMENIT SAMA,A NIKTO TI V TOM NEPMOZE...
PRAJEM TI VELA STASTIA ABY SI TO VYRIESILA LEN V DOBROM...PEKNY DEN

deuls

katalinka, ja viem že potrebujem pomoc ale hambím sa!!! Akoto molo zájsť tak ďaleko?Uprimne? Neviem:-( Mám 29 rokov.
Barbinka, rada by som si obiekla čo chcem, no ty ho nepoznáš, proste mi to nedovolí. A keď sa mu postavím, tak mi vynadá.

purblanka

máš svoju hrdosť nie?povedz že vykonávaš dôležitú prácu na ktorej ti záleží a on ti do nej nemá čo hovoriť.Musíš mu to povedať,verím,že ta ešte neudrel,čo??

deuls

denz, nie nepreháňam, nemám to za potreby preháňať, ale bohužiaľ to tak je. Alebo keď mám súd a pojenávanie sa pretiahne čo i len o 10 min. tak ma sorry za výraz zdrbe, že čo som tam robila.