tabletka po sexe

Príspevok v téme: tabletka po sexe
majo 88

no chcel by som pocut par normalnych rad alebo nazorov mal som s priatelkou vcera sex ale druhe kolo sa roztrhol kondom tak sme pokracovali bez neho nespravil som sa do nej ale pre istotu som jej kupil tabletku po sexe dala si ju asi tak po 18 hodinach no len potom sme mali sex bez kondomu ale nespravil som sa do nej myslite si ze moze byt tehotna ak dostala tu tabletku ?

niekto

majo aluska ma pravdu
HAK je strasne svinstvo ktore moze mat velmi nebezpecne vedlajsie ucinky

tabletka po je este vecsia facka pre organizmus

pripravenost na sex nieje o tom ze si povies ano uz mam na to vek alebo vsetci okolo mna to uz robia preco by som to nerobil aj ja ale mat dajaku tu zodpovednost tabletka po nieje cukrik sa zamisli co to musi byt ked to uz zeny vyvola potrat

abtw mala vobec plodne dni ? bolo to prve kolo ?
ak si odpovedal nie a prve tak sanca ze je tehotna aj bez tabletky po je miziva

aluska

a predstav si ze mna sa este kondom neroztrhol

ty nechapes o com ti rozpravam???praskne ti kondom, dobre, to sa moze stat hocikomu?ale preco potom sexujes bez neho ked vies ze sa nieco moze stat?vysvetli mi to prosim ta...

a len tak pre tvoju info, povedz aj priatelke..jedna escapelle tabletka ma tolko hormonu-estrogenu ako desat antikoncepcnych...to jest polka balenia (z 21 aktivnych)...si zober ze si baba supne do seba to co si ma dat ina za 10 dni..nepochopis ake to je svinstvo?
a nabuduce zas pojdes naostro a zas si povies, ze: sak dam jej tabletku po...ja viem, tebe sa to lahko hovori, ty neuskodis vlastnemu telu ale niekomu inemu

majo 88

aluska nejsom dosraty len sa pytam ci ma niekto aj taku skusenost vela ludi tu napise urcite lepsie skusenosti radi ako ty ty tu len buzerujes za kondom kazdeho jak kebyze tebe sa nikdy neroztrhol a nespravila si blbost asi si nespravila lebo ako som uz raz pisal si mudrejsia sak mas uz aj nato vek ja som 18 rocny soplak tak uz ma tak neponizuj aky som debil ale som len clovek ktori robi chyby ako kazdy iny nikto neni 100% ale ty si lebo mas fakt mudre prispevky vo vela temach ked nemas co povedat mudreho iba buzerovat tak racej drz hubu a kusni si do jazyka

isabella

no, tak, ale ja musim dat aluske zapravdu...
dobre ze ti ponadavala... ved mas rozum? este s nou sexujes bez ochrany aj po tom co uzila escapelle? ty si necital pripabovy letak??? ze ona ma ucinok len na to co bolo pred jej uzitim a nie viac ako 72h?
menzes do 5 dni? po escapelle nemusi krvacat vobec, moze len spinit a ak by ani to, tak jej ta tabletka tak ci tak mohla rozhadzat natolko, ze menzes nebude mat aj niekolko mesiacov, alebo ho bude mat riadne nepravidelny...

aluska

ja nehovorim ze som mudrejsia..ja sa len chranim lebo nechcem mat deti na rozdiel od teba...pretoze ty si ten dosraty ktory vypisuje na toto forum ci je priatelka tehotna alebo nie...nie ja...takze sa moc nevytahuj...clovek ti chce pomoct ale asi sa to neda...lebo ked niekto vopcha priatelka escapelle a nasledne sexuje zas bez ochrany tak ten clovek asi nie je velmi zodpovedny..aspon sa tym nechval..nie je to do smiechu ale do placu

majo 88

aluska no jasne ty nemas taky problem lebo si mudrejsia sikovnejsia skusenejsia a ja som taky hlupak boze aluska uz ma tolko nepoucuj lebo za chvilku budem mudrejsi jak ty :D:D

aluska

ved sa kludne smej...aj ja sa smejem...ale ja nastastie nemam tay problem jak ty, takze aj ten smiech ta raz prejde