Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pocit viny kvoli snu..

Príspevok v téme: pocit viny kvoli snu..
jarkaaaaaaaa

dnes v nosi sa mi snivalo ze som mala nieco so svojou spoluziackou... no ze sme mali sex.. mam priatela, so zenami som nic nemala, iba pusy.. niekedy som rozmyslala zeby som to chcela vyskusat so zenou, ale neviem ci by som to aj naozaj vskutocnosti vyskusala .. nad tym snom rozmyslam dnes cely den ci som normalna ze sa mi nieco take sniva a est ek tomu s mojou spoluziackou, priatelovi to radsej ani nehovorim. viem ze muzov vzrusuje predstava sexu dvoch zien, ale myslim zeby si priatel myslel ze nesom uplne noralna ze sa mi nesniva o sexe s nim ale s mojou spoluziackou. mam nejake vycitky alebo co..

sweet_lolitta

preco sa to bojis povedat priatelovi? :) moj by mi dal pusu za nieco take, ved je to mile, zena sa laska so zenou...
Neviem si predstavit negativnu reakciu a nemas mat preco vycitky, je to absolutne obycajna tuzba, vyskusat si to so zenou, aj ja ju mavam :)

will51

to ste este na tom dobre ale mne sa dost casto sniva o tom jak s mojou najlepsou kamaratkou furt niekoho vrazdime..ale kriminalnicka nie som :oD

sun0808

aj mne sa stalo,ze som prilis precitila sen,no a na druhy den som hodila ako bez duse.
hanbim sa,ale napisem,mne sa snivalo,ze ma chcel znasilnit jelen:(ver,ze som mala obavy,ci som ok:)))

ladena

moja spoluziacka mi hovorila to iste,ze nemala dlho sex a spala so sesternicou a zobudila sa nato ako ju osahava tu sesternicu.Bola z toho nestastna,to bolo myslim horsie ako ten sen.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pocit viny kvoli snu.. - Fórum - ZDRAVIE.sk