Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PLACENTOVE AMPULKY NA VLASY

maria15

používala som to vyše dvoch mesiacov,raz za týždeň po umytí vlasov..ja som to chcela na rýchlejší rast a na utlmenie padania.takže ak máš záujem,zájdi do ba a keby nemali tak len sa popýtaj či to dostanú po prípade či by to mohli objednať.mne to objednali bez problémov,síce som čakala asi taký týždeň na to.

sweet_lolitta

dakujem ti velmi pekne! :) mne nepadaju vlasy rapidne, ale potrebuju urcite posilnit, najma tie nove co mi rastu, vyskusam a uvidim. Kolko si to pouzivala ty? A ake intervaly (po kazdom umyti)? A aky si mala problem s vlasami? :)

Dik!

maria15

niečo to pomohlo,ale nečakaj,že ti úplne prestanú padať vlasy.mne sa zdá,že mi po nej rýchlejšie rástli.

maria15

Ahoj.Predáva ich firma probeauty,tá istá,čo predáva zábal Wonder.U nás v KE to chodí však tak,že ak máš záujem o tie ampulky,tak ich poprosíš,či by ti ich nemohli objednať(pokiaľ ich nemajú).Posielam ti stránku,aby si videla ako to vyzerá.a je tam aj mapka,kde v Ba sa tento obchod nachádza.
www.probeauty.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PLACENTOVE AMPULKY NA VLASY - Fórum - ZDRAVIE.sk