chemicky peeling

[zruseny1]

nemam mastnu praveze:D ale u mna nebolo treba riesit nejake velke problemy, mi robila uplne slabucky..ja som si myslela ze ten krem pred zakrokom je pravidlom, ale som rada ze to nemusi byt vzdy tak :)

gala

predtym nic nedala az potom predpisala nejaky mastny krem ktory sa natiera stale kym neni plet ok po zakroku, treba ju stale hydratovat.

[zruseny1]

mozem aj ja jednu otazku? cim ste si to museli kremovat dve tyzdne pred tym ako vam napatlala tu kyselinu na tvar? pretoze mne moja lekarka nic nedala, hm...

delphia

tak sa ukludni. mala ta sice upozornit, ze bude vyraznejsia reakcia, ale co uz... zrejme to bude tym ako som uz pisala, ze kyselinu pouzila agresivnejsiu, alebo nechala povodnu, ale predlzila cas posobenia. nic sa nedeje, neboj sa. kremuj sa a pre pokoj v dusi v pondelok jej zavolaj.

gala

nieco mi dala tak stale kremujem,som iba vyplaena lebo to momentalne vyzera hrozne a predtymvravim na siesty den uz som bola uplne ok

delphia

vsak ja sa nepytam preto, ze je to jej chyba.

ak ti peeling robila lekarka, tak bud ti robila stredne hlboky-hoji sa cca 2 tyzdne, alebo hlboky- ten sa hoji aj mesiac. takze ak 2x bolo vsetko ok, tak teraz zrejme dala s nizsim pH a predlzila dobu posobenia a teda bolo to pre plet agresivnejsie a tym padom aj hojenie bude dlhsie. kremujes si plet nejakym hydratacnym kremom?

gala

u koznej lekarky a velmi dobrej, ved to nemusi byt jej chyba a mozno aj normalna reakcia pi silnejsej koncentracii ja neviem