HAK logest

Sex Godess

lilusik212- kazda jedna trosku inak posobila, lebo mala ine zlozenie hormonov. Zo ziadnej ma nebolela hlava ani brucho. Akurat pri tej prvej mi chodila menzes a den neskor ako pri druhej a ta druha jedine sposobila nizsie libido, ale inak ziadne vazne vedlajsie ucinky som nemala. Teraz som sa vykaslala na obe nacas. Zatial normal.

lilusik212

ak ti sadne hocijaka tak to gratulujem, si jedinecna:D nie kazdej zene totiz vyhovuju hormony ktore sa nachadzaju v HAK, preto jednej sadne ta a inej druha... a to sadnutim myslime to, ze nas nebolieva hlava, brucho a nejake ine zdravotne problemy.. skratka niesu ziadne vedlajsie ucinky

Sex Godess

Ja som mala zatial dve rozne Microgynon a Norimin a obe sadli, teda zalezi co tym "sadnutim" myslite. Myslim, ze hocijaka by mi "sadla."

aluska

tak sa s nim skus dohodnut ze pojdete na polku..vela parov to tak robi, ja tiez..ved preco by to mala cvakat len zenska???ved je to dobre pre oboch...nech ma aj chlap nejaky podiel ked sa zena aj kvoli nemu pcha tabletkami..moj nazor

aluska

no lebo je fakt uplne nizkohormonalna...ina podobna ozaj neni...takze bud ju zacni brat alebo vysad uplne
mozem sa spytat ty to beries len kvoli ochrane?mas priatela???

lilusik212

ja som brala lyndynette a triregol, a ani jedna mi nesadla.. doktorka povedala ze toto je posledna sanca... len je to strasne drahe a ja neviem co mam dalej robit

aluska

lilusik ja beriem yaz...ale ine podobne s tym istym zlozenim su neni...jedine to riskni s nejakou inou...ale podobna ako yaz je len yadine, yasminelle ale tie su tak isto drahe

lilusik212

ja hladam nahradu za yaz, je prilis draha, len sa bojim ze mi ziadna ina uz tak dobre nesadne.. neviete niekto o nejakej vhodnej lacnejsej nahrade?