Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smer mojich krokov

Príspevok v téme: Smer mojich krokov
Seriozna999

Ahojte
chcem vás poprosiť o radu. Mám 16 rokov, na budúci rok budem maturovať. Ako to už býva, chcem ísť na dobrú vysokú školu, preč od rodičov, preč z rodného mesta. Z rodnej krajiny. Chcem sa vás spýtať, ktorá krajina má pre mladú študentku najlepšie vyhliadky? V tom zmysle, kde je dobrá životná úroveň, lacné byty, dobré školy, viete ako to myslím, pretože veľmi bohatí nie sme. Zameranie mojej školy by mohlo byť umelecké. Napadlo mi Nórsko, Švajčiarsko, a z dlhej chvíle i Rusko :). Budem vďačná za vaše názory.

uhlie

Ano, ale niekto tie dialnice (zvysenie zivotnej urovne musi zaplatit). A to su danovi poplatnici, teda ludia pracujuci na Slovensku.

jajka001_

mala by som dovliect par zahranicnych investorov aby sa to tu zlepsilo. urobit dialnice, vycistit mestá, zalozit pár fabrík a vylepsit naše meno v zahraničí, aby sem chodilo viac turistov.

uhlie

No ved, ked chces, aby to nebolo naprd, tak by si mala nieco preto urobit. To cakas, ze tu zivotnu uroven na Slovensku zvysia Madari, Rusi, alebo Romovia, kym Slovaci budu robit v zahranici?

jajka001_

a čo z toho ked vdaka vysokym daniam do roka skrachujem? a preco by som mala preboha prevadzkovat bufet? to je ohromne terno, mat bufet.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Smer mojich krokov - Fórum - ZDRAVIE.sk