Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoká

Príspevok v téme: Vysoká
montrealik

Ahojte

chcem vás poprosiť o radu. Mám 16 rokov, na budúci rok budem maturovať. Ako to už býva, chcem ísť na dobrú vysokú školu, preč od rodičov, preč z rodného mesta. Z rodnej krajiny. Chcem sa vás spýtať, ktorá krajina má pre mladú študentku najlepšie vyhliadky? V tom zmysle, kde je dobrá životná úroveň, lacné byty, dobré školy, viete ako to myslím, pretože veľmi bohatí nie sme. Zameranie mojej školy by mohlo byť umelecké. Napadlo mi Nórsko, Švajčiarsko, a z dlhej chvíle i Rusko :). Budem vďačná za vaše názory.

biopich

vidno ze to vyslo zo 16 rocneho naivneho dievcata :-) chces ist prec od rodicov ale bez nich by si bola stratena :D som zvedava ako by si to chcela zaplatit ako by si si to sama vybavila :D ale fantaziruj dalej :-) nieje to take jednoduche ako si asi myslis...rodicia o tom vedia? suhlasili by ti to financovat tvoje rozmary? pises ze nieste moc prachaty tak pochybujem. ozaj prezrad nam vies vobec po rusky? norsky? :D

levicaaaaa

montrealik, tvoje predstavy a fantázie sú presne také ako fantázie veľa 16 ročných dievčat. ale časom si uvedomíš, že život neni len o tom-čo najďalej zdrhnúť od rodičov...
rodičia ťa budú musieť dotovať... sama sa neuživíš... :-)) nad tým uvažuj... a hlavne, musíš ovládať cudzí jazyk na takej úrovni, aby si sa v ňom mohla učiť... a to vôbec nie je také jednoduché...
dobré školy sú aj na Slovensku, prípadne v Čechách... a ak tam strašne silno chceš nejakú veľkú cudzinu, tak choď trebárs do Viedne, ak vieš nemecky a vezmú ťa do školy...
ale upozorňujem ťa na to, že štúdium v cudzine, to nie je len o slobode a o to, že na teba nemajú rodičia dosah. to je o obrovskej zodpovednosti, o preplakaných nociach, o ťažkom učení v cudzom jazyku, občas aj o samote... a až potom je to o zábave a pocite slobody...

iwi_ka

no záleží na tom, ako sú schopní rodičia ťa dotovať, prípadne, či získaš nejaké štipko a hlavne, ako ovládaš jazyk danej krajiny

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.