slabost,zavraty poradte mi prosim

Príspevok v téme: slabost,zavraty poradte mi prosim
zufala::::

uz dlhy cas trpim strasnymy zavratmy uz som s toho zufala!!!!! krvny obraz v poriadku,elektrokardiogram ok, ct mozgu v poriadku,tlak mam 100/60...doktory hovoria ze som v poriadku,ale preco sa mi potom stale toci hlava??? som slaba a stale sa mi chce spat...aj ked spim vela nikdy sa necitim oddychnuta,obcas mi busi srdce.... niekedy mi zvykne hucat,piskat v usiach...poradte mi prosim

vesela sova

Skúste vylúčiť kávu viac piť zdravej vody a aj keď máte nižší tlak , tak sa nebojte užívať surový cesnak prežúvať ako žuvačku v ústach aj keď to štípe , vydržať a zvyknuť si na to.Môžete zapíjať zdravou vodou, nie sladkým,môže byť aj s kúskom chleba.A nezabudnite jesť zdravú vyvaženú stravu.Keď sa Vám to upraví -užívať cesnak po čase môžete aj niekoľko mesiacov vynechať.Máme to odskúšané.Ak chcete viac vysvetlenia napíšte.

tutu

No niekto to má dané, že je chudý ale niekto nie, tak neviem ako je to v tvojom prípade ale aj menštruácia ti môže kvôli tomu vynechávať, že si dosť chudá. Inak predstav si, ja keď som čakala dvojičky mne ti zistili, že mám aj nízku hladinu cukru a aj z toho ja asi mávam závraty. Ty máš cukor v poriadku. Pravdepodobne by si mala absolvovať viac vyšetrení, aj na gynekológii, možno aj hematológia.....a na endokrinológii si bola? Niekedy aj nejaký hormón môže spôsobovať obtiaže, neviem odkiaľ si ale v Ľubochni je endokrinológi, ráno ti zoberú krv, urobia ti aj sono a pred obedom máš všetky výsledky, len potrebuješ výmenný lístok a objednať sa tam.

zufala::::

ano to je pravda som velmi chuda mam 48 kg na vysku 170.... krvny obraz mi robili a vsetko ok ....a mam este aj problemy s menstruaciou mavam ju 1 krat za mesiac a velmi silnu....brala som antikoncepciu ale bolo mi z nej velmi zle tak som vysadila

tutu

Ja mám tiež nízky tlak a taktiež mám niekedy závraty, keď mi robili krvný obraz mala som železo OK, dokonca pri podrobnejšom rozbore bolo zvýšené takže som bola na hematológii a tam mi robili úplne podrobný krvný obraz metabolizmu železa a vraj mám skrytý deficit železa a to železo mám nízke, tak som síce z toho jeleň prečó v normálnom obraze práve bolo vyššie, ale vraj je to skrytý deficit a železa mám málo, takže keď mám menštruáciu mám brať sorbifer aj keď mám slabú ale každý deň beriem CAPTAFER, doktorka mi to odporúčila, sama si to hradím, poisťovňa neprepláca a malo by mi to pomôcť vyťažiť zo stravy čo najviac železa, bola som na krvi a za 2 týždne budem vedieť či to zaberá.

hmmmmmmmmm

zufala-lekar nekomentoval tvoj tlak?vrchny/100/je ozaj nizsky, necudo ze si slaba a mas zavrate..problem je,ze pokial nemas pridruzenu inu srdcovu vadu, lekari nedavaju lieky na hypotoniu,ale su aj take lieky.ja mam podobny problem.aku mas stavbu tela?ja som nizsia a chudsia,lekari moj tlak/106/65 pripisuju tomu.treba pit vela tekutin, a ak mas nizsku vahu snazit sa ju zvysit.takisto depresie a uzkost vedia znizit tlak.

[zruseny12]

ZUFALA
...ked piska v usiach,tak by to malo byt nedostatok ZELEZA...ale nie som si ista,lebo nemam doma knihu,kde som to citala,ale tusim to bude ono...
tiez som mala stale krv.obraz -VYSLOVENE VYBORNY- PODLA LEKARA SOM BOLA-ZDRAVA AKO REPA-A JA SOM POSTUPNE ODUMIERALA-NEDAJ SA ODRADIT-DAJ SI ESTE UROBIT,CI TI NECHYBA ZHELEZO...NAPR.A AK NIE TOTO CHOD ZA TYM DALEJ...DRZIM PRSTY-VELA STASTIA PRAJEM

chod

psychiater je tvoja zastávka, takmer na isto si to myslím , bola som včera tam a už som mala radšej skor ist len radšej som chcela staršieho muža ako ženu no...
daju ti liek ti pomože, skus ešte zacvičit jogu či uvidíš zlepšenie a s chrbticou či nemáš niečo