slabost,zavraty poradte mi prosim

Príspevok v téme: slabost,zavraty poradte mi prosim
zufala::::

uz dlhy cas trpim strasnymy zavratmy uz som s toho zufala!!!!! krvny obraz v poriadku,elektrokardiogram ok, ct mozgu v poriadku,tlak mam 100/60...doktory hovoria ze som v poriadku,ale preco sa mi potom stale toci hlava??? som slaba a stale sa mi chce spat...aj ked spim vela nikdy sa necitim oddychnuta,obcas mi busi srdce.... niekedy mi zvykne hucat,piskat v usiach...poradte mi prosim

lindustek24

belinka ty preco sem pises take vci,a by si niekoho kto ma nejaky takyto problem este viac doplasila?? ja mam take iste stavy ako vela ludi, kt.sem pisu, tiez sa snazim nasjt pricinu, ale toto co si sem popisala teda ozaj nepomaha.. mam aj ct mozgu aj ostatsne vysetrenia v poriadku, a teraz co?? mam ako znovu mysliet na to ze ct mam zle vysetrene amma nador ako tvoja sestra??

bellinka

moja sestra mala tieto iste priznaky nevedeli jej dlho nic zistit az nakoniec magneticka rezonancia zistila ale az na druhy krat!!! ze ma naddor na mozgu , no a teraz berie lieky a ked ich vysadi tak sa jej to hned vrati tie priznaky, ona by aj chcela aby ju operovali a vybrali jej to ale doktori sa boja, chuda tak musi cakat ze co jej ten nador bude robit casom , ci ssa nezvecsi , alebo co , zatial sa nezvecsil ale sa posuva jej zistili po polroku:o((((

darka2001

nie je to náhodou zablokovaná krčná chrbtica,mne sa hlava tiež večne točila a po vyšetrení na ortopédii mi poradili masaž a cviky a je to lepšie

jajkafr

zufala
skús ORL alebo neurológiu nech ti vyvrátia alebo potvrdia meniérov syndróm alebo zvýšenú nervovosvalovú dráždivosť... rovnaké problémy som mala aj ja úplne som si myslela spolu s mojou foniatričkou že ide o meniérov syndróm magnetická rezonancia to našťastie nepotvrdila ale neurologička mi spravila EEG mala som prítomnú alfa krivku a tiež podľa reflexov mi povedala, že mám zvýšenú nervovosvalovú dráždivosť predpísala mi lieky na liečbu epilepsie na nete som nakoniec vyčítala, že to môže byť spôsobené nedostatatkom niektorých minerálov potvrdili mi nedostatok vápnika začala som užívať vápnik, magnézium a zinok a závraty sa zmiernili...
ale ešte stále mám problém stáť dlhšie na jednom mieste začne sa mi strašne točiť v hlave píska mi v ušiach a keď sa nezačnem hýbať alebo si nesadnem či nečupnem odpadnem
to točenie v hlave môže byť u teba spôsobené aj tlakom 100/60 je dolná hranica