Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Makeup z drogérie a makeup z lekárne

Príspevok v téme: Makeup z drogérie a makeup z lekárne
maria15

Dobrý deň,bola som u svojej kožnej na čistenie pleti a len tak medzi rečou sa ma opýtala aký make up používam.Vraj všetky makeupy z drogérie upchávajú póry,neupchávajú len tie z lekárne (VICHY,LA ROCHE POSAY,AVENE..)Teraz mám dilemu,či je to vážne tak alebo je to len reklamný ťah.Výrobky tých firiem som používala (ale nie makeupy) a bola som celkom spokojná.Keďže chodím na čistenie,tak póry by som si nerada znova zanášala.Vie niekto,ako to vlastne je s tými makeupmi??

meggy10

aluska to je mineralny kompaktny puder a na prednej strane je iba dermacol napisane a pod nazvom take kvietocky su nieco take nasla som obrazok ale iba maly idem skusit este pohladat a ked mi dojde ten tak skusim ten co mas ty.

www.domzdrowia.pl

aluska

to ma kzady..aj ja a uz to neriesim
tak potom by ti mal dobre kryt a pod tie oci je dobry taky v tom pere, neviem ci vies aky myslim..dermacol ma taky...je to vlastne tekuty korektor v pere a je to dobre pod oci

meggy10

aluska ale neviem aky korektor, prave ze ja vyrazky take vobec nemam akurat na nose cierne pory, mozem pouzivat co chcem chodit ku kozmeticke stale su tam.

aluska

meggy mne sa zda ze kryje dobre...ako pokym nemas nejako strasne cervene az bordove vyrazky tak by mal prekryt..ale odporucam pod oci si kup korektor...ten ti zakryje kruhy a rozjasni oci

meggy10

aluska ale kryje dobre? lebo ja malo co spim a mam kruhy pod ocami, ktore potrebujem prekryt a kedze som chudokrvna tak som biela ako stena tazko sa mi je trafit do odtiena aby mi sedel. no ved prave aj ja som vcera pozerala, ze iba 4 odtiene boli a z manthattanu som nemala este nic aj tu s-he ci ako sa vola som este nemala nic.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Makeup z drogérie a makeup z lekárne - Fórum - ZDRAVIE.sk