Makeup z drogérie a makeup z lekárne

Príspevok v téme: Makeup z drogérie a makeup z lekárne
maria15

Dobrý deň,bola som u svojej kožnej na čistenie pleti a len tak medzi rečou sa ma opýtala aký make up používam.Vraj všetky makeupy z drogérie upchávajú póry,neupchávajú len tie z lekárne (VICHY,LA ROCHE POSAY,AVENE..)Teraz mám dilemu,či je to vážne tak alebo je to len reklamný ťah.Výrobky tých firiem som používala (ale nie makeupy) a bola som celkom spokojná.Keďže chodím na čistenie,tak póry by som si nerada znova zanášala.Vie niekto,ako to vlastne je s tými makeupmi??

aluska

maria ja mam zmiesanu a osvedcil sa mi loreal true match...pouzivam ho uz 3 roky v kuse, iny som uz tri roky nemala, odtien si vzdy prisposobim pleti a mne napr tento neupchava tak pory ako ine..ale tak je to individualne

maria15

no pekne,to som rada,len vieš,po jednom použití sa nedá zistiť,či sa vyhádžeš alebo nie..a na akú pleť je určený?

maria15

záleží ale,ktorý unifiance mala,lebo tam je creme de poudre,creme satin,corecteur de teint,fluide mat a poudre compacte.a s trafením odtieňu nemám problém..aspoň zatiaľ.mala som vzorku toleriane a ten mi pripadal veľmi ťažký a mal ten efekt masky.takže tá kamoška možno mala toleriane.

aluska

osobne som nemala ten la roche ale moja kamoska hej a nadavala nan tiez..vyzerala jak totalna maska a mohla si ho dat uplne trochu..no ale to je individualne..mas pravdu, pokym nevyskusas, nezistis
len tam je taky problem ze la roche ma tusim len nejake 34 odtiene pokial viem a ked sa netrafis tak budes vyzerat hrozne lebo to je tak huste ze to nemoze na nikom posobit prirodzene

maria15

áno,na vichy sa sťažuje veľa ľudí,ešte aj ona vravela,že na vichy je najviac alergií.ja som mala vichy normateint a bol celkom ok.nad kúpou vichy neuvažujem,ale nad la roche-unifiance..asi na to neprídem,kým nevyskúšam.

aluska

pokym nemas po make-upe nejaku strasnu plet, tak je to ok..zas never tomu ze ked si kupis make-up z lekarne tak ti urobi zazraky na tvari..neni to pravda..platis za znacku
a ja osobne vichy neznasam, vobec neni taka uzasna a pokym si precitas na tomto fore na nu nadava dost vela ludi
ale never tomu ze z lekarne su nejake uzasne
a uiko ma pravdu, ony si propaguju znacky za ktore im lepsie platia
maloktora kozmeticka by ti priznala ze kup si make-up za 200sk (aj ked moze byt dobry)

maria15

ja neviem ani teraz,či mi ten môj affinitone sedí,nie je to až tak zlé,ale teraz nepoužívam makeup každý deň a neviem,čo by bolo keby..