Makeup z drogérie a makeup z lekárne

Príspevok v téme: Makeup z drogérie a makeup z lekárne
maria15

Dobrý deň,bola som u svojej kožnej na čistenie pleti a len tak medzi rečou sa ma opýtala aký make up používam.Vraj všetky makeupy z drogérie upchávajú póry,neupchávajú len tie z lekárne (VICHY,LA ROCHE POSAY,AVENE..)Teraz mám dilemu,či je to vážne tak alebo je to len reklamný ťah.Výrobky tých firiem som používala (ale nie makeupy) a bola som celkom spokojná.Keďže chodím na čistenie,tak póry by som si nerada znova zanášala.Vie niekto,ako to vlastne je s tými makeupmi??

usiko

lekarke by som neverila, ony propaguju tie vyrobky, ktore im lepsie platia .....lekarom netreba v tychto veciach verit...ty sama najlepsie vies, ktory make up ti sadne a na ktory tvoja plet nebude reagovat upchatymi pormi a vyrazkami....ja nepr. pouzivam od DM tonovaci krem a trn mi sedi....mala som aj drahe make upy a tak som sa vyhadzala, aj ked boli na moj typ pleti....

maria15

ale ona nebola kozmetička,ale asistentka mojej kožnej lekárky.to nevadí,že je hustý,podstatné je zloženie..napr.ten la roche posay je hypoalergénny,bez parabénov,netvorí komedóny,bez parfumácie.no a na tých z obchodov málokedy vidím,že by písali nekomedogénny.

aluska

no neviem podla mna vichy make-up dermablend ci tak nejak je taka husta pasta (hustejsia ako aknecolor) ze neverim ze neupchava pory

ja by som jej neverila...ja poznam aj kozmeticky ktore pouzivaju normalne make-upy z drogerky