Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ab Tronic X2 alebo Vibra tone

mimi 32

ahojte ja som si kupila vibro stroj master g1
a je perfektný.
Dost to trasie ale uz mam dole 8 kg a to za 3 mesiace a jem uplne vsetko len sa trasiem a chudnem.

petr35

Nejspíš si narazila na padělek. To je tak když chce někdo ušetřit a koupí šunt z aukra. Pak se diví, že mu to nefunguje. Nejlépe je koupit v topshopu nebo tady www.pronasezdravi.cz

pipalala

Ahojte, ja použivam Gymform ABS Core a funguje to, niekto hovori ze nie, ale ja som spokojná.Treba trpezlivosť.pa

vejapa

Ahojte, tak som si ho aj ja kúpila... ale mám problém. Napriek tomu, že pás mám pevne obopnutý a použila som dostatočné množstvo gélu, pás sa mi sám po pár sekundách vypína. Viete niekto poradiť čím to môže byť? Vopred ďakujem

Lucia369

Neviem co sa stalo ale v poslednej dobe mi zadne platnicky nefungujú reltivne funguju ale iba na 1otke intenzite a pípa to a ked chcem pridat enjde mi to neviete co s tym je ?

OckoMedved

Ahojte,

mam ABtronic cca 3 tyzdne, z brucha zatim 4cm dole, denne cca 30 minut.

Prosim ma niekto z vas co hovorite o skodlivosti relevantne linky na tie zakazy pripadne overenie si faktov o skodlivosti? Ale realne, nie jedna pani povedala...

anosomtoja

program 3 a intenzita 5, ked uz prepnem na intenzitu 6 zapnu sa automaticky aj zadne elektrody na chrbte a to nechcem, neviete ako sa daju vypnut aby som si mohol nastavit vyssiu intenzitu? staci ked ich iba odpojim?

anosomtoja

Lucia ja som svalovicu aj mal, zavisi ako ho pouzivas, poriadne si ho utiahni, zapni si treti program, intezitu daj na 5 a nechaj si to tak 2 hodiny a potom by si mala mat svalovicu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ab Tronic X2 alebo Vibra tone - Fórum - ZDRAVIE.sk