SPOLOCNA BUDUCNOST

Príspevok v téme: SPOLOCNA BUDUCNOST
Uchooo

Mam priatelku,sme spolu dva a pol roka,klape nam to,ale ona chce aby sme sa uz usadili a isli spolu byvat. Ja niesom na to este pripraveny a ona o tom vie a stale namna tlaci. Toto by som este prekusol,ale co ma zarazilo bolo,ze ona nie je ochotna dat na kupu bytu ani cent. A uz davno nema 18. Ze od toho su muzi,aby sa postarali o byvanie. Neviem co si mam o tom mysliet.

bella1988

Uchooo,

ale to by bol trochu cudny sposob ako ti povedat ze uz s tebou nehcce byt nie? a inak si si vsimol v jej spravani nejake ine zmeny? ze by k tebe bola viac odmerana alebo podobne?
ja ti len poviem ze to je velmi cudny pristup z jej strany...ved to nie je normalne aby od teba ocakavala ze jej kupis byt a potom ju uz len pozves do hotoveho ze nech sa paci milacik tu je byt pre teba :D a ty si jej co na to povedal ked ti oznamila ze to mas zaplatit ty? a teraz byvate ako? s rodicmi?

Uchooo

bella1988

nemozem povedat,ze by som vsetko platil sam,ale 75 percent platim ja. Poslednu dobu jej takto sibe,asi ma toho vela alebo ja neviem. Lubim ju a verim,ze sa uvedomi co o odomna vyzaduje. Nemoze to robit preto,ze to chce ukoncit a boji sa mi to povedat do oci a caka kym to spravim ja? Uz aj toto ma napadlo,neviem si to inac vysvetlit.

Deee

My prave kupujeme dom-novostavbu a z penazi sa obaja vyzmykame na halier, na uctoch nam ostane akurat na fakturu za mobil, ale neviem si predstavit, ze by som povedala, milacik, chcem byvat kup mi dom...takto to predsa v partnerstve/manzelstve nefunguje, ale skusim ti poradit, urcite si tvoja priatelka planuje deti, vysvetli jej, ze ak ty kupis dom, ona kupi a zabezpeci, vychova a zaplati vsetko detom...lebo ty dom a ona deti a spytaj sa jej ako sa teraz citi...je to nefer pristup takto financne vydierat, ale mozno sa zobudi...

bella1988

Uchooo,

a mozem sa spytat? ked napr. chodite niekam do kina, do restauracie, alebo na rozne vylety dava si od teba vsetko platit? alebo sa v plateni striedate? ze teraz zaplatim ja a nabuduce ty ?

Uchooo

Aj ja tuzim po spolocnom byvani tak ako ona,ale ona pre to nechce nic spravit,vraj caka kym to ja zariadim. Ja mam 29 a priatelka 32,obaja pracujeme ale niesom schopny pre nas sam zabezpecit byvanie. No ona to mysli uplne vazne a caka ako to mienim riesit.

jajka001_

ze ta chce na prechodnu dobu a ked najde lepsieho , rozumej prachaca,nastahuje sa k nemu
a ked nie necha sa tebou živit