Pleť, akné, kozmetika, otázky!

vonkajsiavyziva

Proaktiv S. sa dá kúpiť v telke, Forever living u distribútoro tejto kozmetiky a Nouri Fusion aj u mňa.

vonkajsiavyziva

áno, ja súhlasím, že chemický píling je škodlivý! Odporučila by som ti kozmetiku, ktorá otvára póry, čistí ich a uzavre z vnútra a potom by som odporučila ešte čistiacu masku, ktorá obsahuje čiastočky menšie, ako je ľudská bunka, aby ich vyčistila už v zárodku.!!! to ti pomôže. ako ak nepoznáš žiadnu takú kozmetiku: Forever Living, Proaktiv Solution alebo ja mám Nouri Fusion, ale nikoho nenútim!!! Všetko to záleží aj od toho, koľko chceš do toho investovať. ale maska a dobrá kozmetika to musí urobiť!!!

vonkajsiavyziva

vitamíny: A,C,a E - prečo sú dôležité mám napísané na stránke www.krasatela.com -tam klikni na vonkajšia výživa a potom na písmenká!
Lieky neodporúčam!
čo sa týka toho akné, tak by ma zaujímalo, kde ho máš - podľa toho potom učím aj kozmetiku a iné veci.

micka

AHOJ..JA NEMAM MOC PUPACIKOV ALE ZA TO MAM POROVITU PLET A POVEDALA BY SOM ZE DOST.VYSKUSALA SOM KADECO ALE PORIKY SA MI NESTIAHLY.KOZMETICKA MI PORADILA MIKRODERMABRAZIU ALE ANI TA MI NEPOMOHLA.MAM ICH HLAVNE PRI NOSE A NA CELE A NA BRADE .A SU DOST VELKE:(POMOZ MI PROSIM .DAKUJEM .MAM 21 ROKOV.POCULA SOM ESTE ZE CHEMICKY PEELING BY MI POMOHOL.LEN ZE JE SKODLIVY A JA MAM DOST CITLIVU PLET,FAKT MI REAGUJE NA VSETKO:(

moncici

ahoj, ja by som sa chcela spytat ci nepoznas nejake dobre vitaminy alebo nejake lieky na plet. mam problem s akne uz takych 6 rokov a taktiez s flakmi po akne. je to dost neprijemne a pripadna aku kozmetiku by si odporucala. diky