Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

potkanica

uf neviem kolko to je presne...ja jem stale z tej istej misky a vlocky si davam do polovice...ale urcite to je viac ako 4 lyzice :)...na ranajky sa potrebujem poriadne najest a kedze vlocky milujem, tak si ich doprajem...naranajkovat sa treba poriadne, myslim ze si ich mozes pridat :)...

potkanica

Ale cosi, mi tu níkoho nekritizujeme :)...je to tvoja volba co jes...ale ak mas v plane schudnut, mala by si to zmenit...soklo ma o 1nej to kakao :D...si nevedela spat?...pri spravnej zivotosprave je dolezita pevna vola...nic ine...pokial nevydrzis, nemas sancu schudnut...no a jasne ze este pohyb...skus sa trochu viac kontrolovat...ked to bol len jeden den takyto, tak to hod za hlavu a vrat sa na stare kolaje :)...drzim palce, kazdy z nas niekedy zlyha :)...

Tamaraa

mastodont
ja sa ani necudujem, ked zacinas jest o 14tej..ten energeticky drink je fakt humac!! a v noci treba spinkat a nie sa nalievat kakaom:) je pravda, ze neda sa ovladnut vzdy, ked pridu chute, ale musime sa snazit!

ja som mala na deisiatu tvaroh, prvy obed jablko, druhy obed kuracie prsia naprirodno + syr, acidko.

potkanica..kolko si davas tych vlociek? ja si davam 4 velke lyzice, neviem ci je to malo alebo vela

mastodont

vcera:

cca 14:00
pohar vody+ lyzicka psyllia, 1tbl guarany :D, 2 ks pecena ryba /v muke/+ brokolica, activia+ vocky, otruby, kokos, par ks tych plnenych "snella vankusikov"

medzitym - par kuskov pomelo

cca 17:00
celozrnny chlieb + pomazanka /cibula, avokado, kapia, oravska slaninka, cakanka, tvaroh, cottage, kvoli konzistencii biely jog/ + cervena kapusta, brokolica, kapia

medzitym energeticky drink :( urologicky caj nesladeny

cca 21:00 celozrnny chlieb potrety cottage, 2 platky kuracej sunky, cakanka,cibulka

medzitym acidko

cca 01- 02:00
cca 3 dl kakaa so skoricou

+ cca 2 l vody

cakam, ako ma sprdnete...:D

ABtronicx2

Ahojte baby,

čo tak pridať k diéte aj Elektrostimuláciu svalov prístrojom ABtronicx2. Má niekto s tým skúsenosť? Reklama je priam úžasná.

potkanica

No a je tu novy tyzden a mi pokracujeme...mozno trochu demotivovane, ale pokracujeme! :) co ste dnes papali? ja:
R: ovsene vlocky, mlieko a trocha medu
D: jablko a jogurt
O:Polievka....kava a 4piskoty
V: 3knackenbrody a cottage :)
Dnes este pol hodka behu :) a veeela vody :)

megy0071

čaute baby!
Tak ples dopadol super,pojedla som aj čo by som nemala,ale však som sa išla zabávať.Pokračujem ďalej v normálnom stravovaní.Ono to je tak,že aj keď máme oslavy a iné príležitosti,tak si to nebudeme kaziť tým,že si nič nedáme,ale potom treba ďalej pokračovať v tom čo sme si predsavzali.No samozrejme tiež tam nežrať ako utrhnuté z reťaze:-)).No a o tomto to všetko je.Načo sa sťažovať čo sme nemali,to vieme dobre,len neodkladať to stále napotom-od zajtra.Treba sa primerane stravovať a hýbať a nesedieť pri PC a sťažovať sa,že ste sa neovládli.Ja som tiež mala oslavy,ale pokračovala som o čom svedčia -4,7kg.No a tiež sa stále nevážte,lebo to može odradiť,hlavne ak čakáte že tam bude menej.Tereza a donekonecna to poňali správne a o tomto by to tu malo byť.

Tamaraa

baby, ja som sa cez vikend ovladla a po piatej som uz nejedla! a planujem pokracovat..na veha mam o 0.7 kg viac, neviem, cim to je..aj na prechadzke som bola..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.