Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

mastodont

nikka18...preco by to nemalo mat zmysel zacat odznova ? :D
to, ze som som vcerao 2hej v noci vyzierala chipsy este neznamena, ze pomaly uplynuly rok zahodim za hlavu a budem znova tlacit klobasy....:D zas take katastrofalne nasledky to nemoze mat, ked 1-2x do tyzdna zlyhame...

inak sa mi zda, ze tu vsetky jete nejako malo, neviem, sama jem mozno menej, ale jem tolko, kolko sa mi ziada, aby som nemala pocit hladu...aj ked je pravdou, ze asi nepatrim k ludom, ktori maju "vlci bachor" pardon za vyraz :D
"trenovane" telo si toho obvykle moze dovolit viac

totiz ked toto beriete oznacujete ako dietu, znamena to, ze raz tento rezim asi mienite opustit :D mozno sa ale mylim... dietovat sa neda cely zivot, ja chcem uz takto "zit" a nie dietovat, takze si to treba tak nastavit, aby clovek nemal pocit, ze si nieco odrieka, ale aby bol presvedceny, ze to tak ma byt...

po par rokoch nedisciplinovanosti sa telo dost tazko reparuje /vlastne mozno ani nie tak tazko, ale skoro vsetci cakame vysledky po par dnoch/, takze sa mi vidi, ze schodnejsia cesta je udrziavat fo vo forme

kazdopadne, ak telo aspon cca polroka krmite relativne zdravo, tak nejaka nejaka sladkost alebo oriesky 2-2x tyzdenne ho nemozu rozhodit, neviem, preco to beriete tak tragicky....vycitky sice mavam tiez, ale nepojdem to kvoli tomu vygrcat ani nerezignujem

nehovorim, ze je to pripad tejto temy, ale bavim sa na osobach, ktore sa vazia niekolkox denne - tyzdenne a na ich konstatovaniach, ze schudli/pribrali 1-2 kg, to by som za ziadny vysledok nepovazovala, pokial niekto potrebuje zhodit desiatky kg, ja mam rano o 1-2 kg viac/menej ako vecer, tak ani nedokazem presne povedat, kolko vlastne vazim...akurat som vedela po cca 1mes cvicenia povedat, ze som pribrala zhruba 2-4 kg

do tela to zmaknene, a cim je vonku teplejsie, tym cloveku menej chuti, to su iba same broskynky, meloniky,...zeleninkove salaty, mnam, uz sa tesim :D

jully

Inak baby včera som pojedla kysnuté buchty s lekvárom na raňajky...tak by som chcela vedieť koľko kalórí to asi má a či sú nezdravé.
A včera poobede to bolo celkom fain.nič sladké som si nedala.Jedla naposledy o piatej a do spania som vypila asi liter čaju :) a zhrýzla lístok šalátu.To som sa konečne cítila taká ľahučká a prečistená,ešte keď som skákala na švihadle a cvičila s činkami,tak tá večerná sprcha je geniálny pocit.A dnes ráno som sa zase zobudila s pocitom,že dnes chudnem,zjedla som pomaranč a jogurt s ovsenými vločkami.Aaa plánujem si založiť nejaký zápisník,kde si budem zapisovať čo som zjedla a ako cvičila.Potom budem ľahšie odopierať,lebo v tom zošite chcem mať čo najlepšie výsledky...:P a tak...dúfam že mi to pomôže...ako vy?

jully

Nikka18

kľudne,trebars icq,fb alebo azet.Tak si vyber :D

Kvietok 99

veľmi správne si ma motivovala :) s tými hranolkami a s tým výťahom...:) presne,stačí si povedať,koľko škodlivín to jedlo obsahuje a hneď sa nám sprotivý...a to tak podľa mňa ostane už na celý život,ak sa naučíme zdravo žiť teraz,tak aj naďalej.Veď zdravie je to najdôležitejšie...a ešte by som sa ťa chcela spýtať či aj cvičievaš...?

Kvietok 99

Ahojte :)
ja sa tiež tiež pridávam k vám verím tomu že keď sa budeme podporovať pôjde to určite lepšie :)...lebo každý z nás by v tej slabej chvíľke keď má chuť na niečo sladké, potreboval za sebou človeka ktorí by mu za to hneď vlepil facku aby sa ten zlozvyk odnaučil :D...ale na sladké alebo iné nezdravé jedlo sa hlavne treba pozerať na niečo čo nám škodí a nie ako pokušenie ktoré je nám odoprené, alebo si dakedy stačí predstaviť z čoho všedkého je to virobené napr. také hranolky jedno z najneodolatejnejších jedál na svete je to kúsok zemiaku plnený olejom a soľou...no fuj už sa mi dviha žalúdok keď si na to pomyslím....musíme si takto psichicky pomáhať lebo tak zájdeme určite ďalej :)...a nepíšte tu hlavne svoje malé každodenné prhrešky ale svoje každonené vítaztvá napr dnes som šla namiesto vítahom schodmi :) lebo psichika robí veľmi veľa a čím viac tu bude tých malích vítaztiev tím to každému pôjde lepšie lebo dáte nadej na lepší začiatok aj ostatním nielen sebe :)....takže pridávam sa k vám a verím že niečo s toho bude :)

tereza4511

noo samozrejme ze to das dole :)) Ked clovek naozaj chce dokaze vsetko, dnes to uz viem..:) ozvi sa niekedy :) drzim palce...

donekonecna

tereza dakujem ti za povzbudive slova...zaklad je aby sa človek dobre citil vo svojom tele a je jedno ci ma kilo alebo dva nadvahu...ja som mala 58 ale nestrazila som si to, hranolky večer ved neuskodi ale uskodilo a inak raz za týžden po chudnutí si dam odmenovaci den..dam si nieco co mam rada, ale zdrave...no dala som si ze opät sa dostanem do jedných letných nohavic, ktoré už zapnem ale vyzeram v nich nachpata ako jaternica a to mi boli voľné, ale tesim na teplejsie pocasie bude sa lepsie behat, verím že sa dobre citis a tíško zavidim, ale verim ze aj ja sa raz tak pochvalim ako som dala tolko kil kolko som chcela..juchu

tereza4511

donekonecna . podari sa ti to urcite ved uz aj teraz ti to ako krasne ide dolu a cim je vonku krajsie tym to bude len a len lepsie uvidis, budeme viac vonku a tak .. Ja ked som tak schudla tak som si vypocula poznamky ako "anorekticka" ale vies co mne je to srdecne jedno :) Ale jedno co z duse neznasam ! ked sa pevnejsia baba stazuje aka je tucna a ako v obchode maju len male cisla.. Ani ja som nebola so sebou spokojna . Ale kto za mna schudne?? No NIKTO na svete, len a len ja !!! Velmi ti drzim palce,kila nie su to najdolezitejsie ale ked si dnes obleciem rofle co som nosila pred cca dvoma rokmi tak do jednej nohy by sa mi zmestili uz hadam aj obe :)) Len pokracuj , vitazstvo mas uz pevne v rukach !

donekonečna

no tereza tak ja tiez nedietujem, ale jem menej vždy z malého tanierika, lebo viac aj tak už nezjem, zmenšil sa mi žaludok, hm v zime je to hrozne z pohybom vzdy ked sa teplota pohybuje kolo nuly idem behať, počas behu nadávam, ale ten pocit po behe je super...no ja necvičím brušaky vždy(nie každy den ale kazdy druhy,tretí), lebo potrebujem hlavne spaliť tuky a az potom formovat lebo co mi bude zo svalov ked ich nebude vidno ja mam 173/68...chudnem už mesiac ako som začínala mala som 74 ale beriem to od 72...dala som sa na zdrave jedla a ku večeru len zeleninku...normal si ma naladila a to vazne...clovek ma ciel a ide za tým..ty si toho prikladom tu to bolo v poslednom case len o fnukaní

tereza4511

no tych brusakov asi tak ze 50 horne 50 dolne.. vies co robila som to tak ako sa m chcelo. Ked som mala naladu na plavanie tak som plavala ked na behanie tak som behala :) Samozrejme aj ja som mala chvile ked som to flakala ale mala som jasny ciel .. Pocas zimy priznavam uz to nie je take "najlepsie" predsa len clovek sa menej hybe ... Ale ked sa hybem necitim sa ako "lemra" :)) Som taka pruznejsia a spokojnejsia... A hlavne ked si idem kupit nieco a zistim ze z povodnej velkosti XL-L sa stalo S-m , niekedy aj XS.. :) TAkze rozhodne to stoji za to ... JA diety moc neuznavam.. Ked sa mi nieco chuto tak si to dam , ale nikdy si to nedam vecer..A aka je teraz tvoja hmotnost ?? :) u mna je to 170/58 .. tak 55 by mohlo do leta byt veru :)

donekonecna

hm za pravdu sa každý hneva ako sa hovorí..dačo na tom pravdy bude,..možte si písať aj inde, ale aj tam budete ospravedlňovať to že sa prejedáte pri diete, nepoviem neodolat raz za týžden, ale ak je niekto na 100% presvedčený že chce schudnut dokáže sa zapriet a odolá a nie že to tu vypisuje, aby sa tak verejne vyspovedal a uľavilo sa mu, že čo vsetko pojedol a čakal akesi poľutovanie od druhých...nie ste motivaciou, len ukazujete všetko negatívne, takto neschudnte NIKDY