Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

donekonečna

tereza aspon dakto mi tu dal uprimne za pravdu...aj mne sa dari schudnut už som za mesiac dala 3 a pol kila dole...chodila si behat kazdy druhý den?? hm plavat by som chcela aj ja ale nemam kde,....myslis zeby pomohlo zatial beh každý deň pri chudnutí a ked bude teplejsie aj bicykel??? a brusakov si kolko robila??? ja si davam 30 na horne svlastvo a 30 na dolne...nechcem aby sa mi spomalil metabolizmus a beriem aj L-Carnitin pred behom, ja viem tabletky nepomáhaju, ale beriem ich skôr koli psychike verim ze zaberu a fakt zaberajú :D, vsetko začina v hlave ako sa hovorí...tvoj prispevok mi niečo dal nie ako tie čo sa len sťažujú a fňukajú

Nikka18

Jully rovnako ako ty.. mohli by sme si aj písať niekde inde ako tu, nemyslíš? :) Ja viem že nieje správne čo tu vypisujeme, plne s vami súhlasím.. lenže skúste pochopiť že aj chyby patria k diéte.. aj keď by nemuseli..

tereza4511

donekonecna suhlasim s tebou ... stale len ja som zjedla hento ja tamto ..
baby ak sa nebudete hybat tak neschudnete verte mi ze nie !!! Maximalne budete mat tak plochsie brucho, a aj to len do casu ked vas zas nepochyti zachvat hladu a pojedaniasladkosti .. Ak chcete schudnut tak sportujte !! Ja som tak asi za dva mesiace schudla 10 kil ! Sice je pravda ze vecer som uz tolko nejedavala ale v pohode som si dala aj nieco sladke.. K tomu plavanie 3 krat tyzdenne po 90 min , beh 20 min kazdy druhy den , brusaky a vysledok bol na svete ! takto sa len zbytocne trapite . Ved same verite ze takto sa dokazete stravovat do konca zivota???? O tom silno pochybujem ... treba sa aktivne ! hybat !

jully

Nikka18

ja mám ešte len 16...ty máš koľko?Hm,dnes večer som urobila taký menší-väčší proces,teda aspoň pre začiatok.Poprosila som moju maminu,nech schová všetky sladkosti k sebe do spálne,všetky sladké cereálne čokoládové a škoricové blbosti som jej dala do ruky...takže už nemám nič,po čom by som siahla.Okrem piškót,ale na tie chuť nemávam často,jogurty,tým tiež odolám,a čokolády na varenie,tie hádam nezjem od zúfalstva...takže tak :P hádam ma od samého žiaľu nenapadne chodiť do obchodu,keďže som tiež mamine povedala,nech mi nič nedáva,ani keby ju prosím na kolenách :D

donekonečna

na tomto fore sa len fňuká...ospravedlňujete svoje ojedacie orgie, každá jedna chlácholí tú druhú že nevadí veď sa začína odznova... prečo začínate od pondelka???prečo nie hneď???..takto nikdy neschudnete....budete ako v začarovanom kruhu..stále dookola..chudnete potom sa ojete ako sa len dá a potom máte výčitky...toto nie je zdravé stravovanie sa...to je len hranie sa na to že chudnem....treba sa nato pozerať pozitívne a nie jedna smrká že pojedla toto a druhá hento..mali ste tu písať aké úspechy ste dosiahli ako sa vám darí a nie vy sa tu len vyplakávate lebo ste pojedli toho toľko čo ani normálny chlap nezje...človek tu príde aby nabral pozitívnu energiu a naladil sa na chudnutie ale toto dokáže človeka len znechutiť nič iné..ak nemáte čo pozitívne napísať ako sa vám darí tak radšej nepíšte nič ako to že ste neschopné sa kontrolovať...!!!!

Nikka18

Tamara tak ale to máš lepšie, v tom máš aspoň nejaké dobré látky, živiny a podobne..lenže mne sa normálne zablokuje zdravý úsudok v hlave a žerem sladké ako pominutá.. :( od zajtra alebo od pondelka začnem zas.. :( teda ja som nikdy neskončila ale je mi to take strašne nepríjemne.. :( bojím sa odvážiť.. určite mám tak o 2 kilá viac ako na začiatku :( ale asi to skúsim lebo asi len to ma dokáže naštartovať.. inak baby je tu medzi vami nejaká ktorá ešte nemá 18?

Tamaraa

nika, nevzdavaj to! neviem ti nic blizsie poradit, lebo ja so sladkostami problem nemam. je mi zle uz len z pomyslenia na sladku chut. moj problem su uplne normalne jedla, napr. dnes na obed som do seba naladovala bryndzove halusky..dva taniere:(((( no kto by odolal..

potkanica

nikka urcite to nevdavaj...za svoju postavu sa oplati bojovat, aj ked niekedy zhresime...ja som dnes zjedla kesu oriesky, trosku ma to mrzi, ale odolala som zmrzline a na to som hrda :)...presne, take 2-3kg do mesiaca stacia a jojo efekt nepride nikdy :) drzme sa aj ked to je tazke :)

megy0071

čaute baby!
Tak dnes idem na ples a som celkom zo sebou spokojná.Schudla som už 4,7kg a drží sa mi váha.Dlho som tu nebola a ani nepísala,lebo som zistila,že si radšej zacvičím ako sedieť pri PC.Nemusím a ani nechcem,aby som chudla tak veľa,stačí mi 1-1,5kg za mes.to bude aj celkom dobrá váha do dovolenky,ktorú mám koncom mája.Prečítala som si čo vám radi suz a súhlasím,lebo ja sa tak stravujem a aj mi váha ide dole.
Držím palce a napíšte aj vy ako ste schudli.

Nikka18

Ja si to beriem všetko k srdcu, lenže mám teraz kopu stresu a podobne.. ale dúfam že od pondelka už to pôjde tou správnou cestou... ale tak proste ono to akosi nejde.. stále mám chuť na sladké, ani neviem prečo.. ale do leta kopu času.. a od pondelka idem zas.. ja to nevzdám.. ani teraz som nevzdala.. :(