Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

bwetik

ahojte, tak aj ja si dam radsej rano nieco na co mam chut ako aj dnes :) takze dnes
R: 3sisky male
D: 2jablka
O: 2varešky polievky hrachovej a na maly tanier trocha rizota
OL: jablko
V: nic
ja viem ze tie jablka by sa mali najmä do obeda ale ja proste neodolam. A vecer nejedavam väcsinou lebo obed je tak o 2-3 a potom som uz neni hladna.. a este som 20min. dnes behala:) a bola som na hodinku v telocvicni s kamoskami tak som si fajne zacvicila ok to by stacilo vy ako dnes?

bwetik

ahojte, tak aj ja si dam radsej rano nieco na co mam chut ako aj dnes :) takze dnes
R: 3sisky male
D: 2jablka
O: 2varešky polievky hrachovej a na maly tanier trocha rizota
OL: jablko
V: nic
ja viem ze tie jablka by sa mali najmä do obeda ale ja proste neodolam. A vecer nejedavam väcsinou lebo obed je tak o 2-3 a potom som uz neni hladna.. a este som 20min. dnes behala:) a bola som na hodinku v telocvicni s kamoskami tak som si fajne zacvicila ok to by stacilo vy ako dnes?

potkanica

ja to tiez tak robim, ze na rano si dam to, naco mam chut :)...skoro stale mam ovsene vlocky s medom a tie neeeskutocne milujem :) alebo este bakerolls a viem, ze z toho nepriberiem, lebo do vecera mi to vytravi aspon 3x :)...

jully

baby,ja som poriadne ochorela,ale do piatka sa hádam uzdravím...:) najprv mi strašne chutilo jesť a za deň som bola schopná zjesť strašne veľa mliečnych výrobkov,ani neviem prečo...ale inak neviem ako vy,ale mne prospieva,keď si dám na raňajky čo chcem.Proste to na čo mám chuť.Určite z toho nepriberiem,len sa mi možno pomalšie zhadzujú kilá,ale zas taká katastrofa to nie je :)

Tak môj dnešný jedálniček.:

R:Parene buchty

D:Jablko

O:zapekané špagety s morcadelou a so syrom

Ol:jogurt

V:tmavý chlieb s cottage a zelenina

Keďže som chorá,tak moc necvičím,ale od zajtra asi postupne niečo začnem robiť...

V:

potkanica

bwetik, na olovrand by som uz nejedla jablka...ovocie len do 12tej...obsahuju vela cukru, aj ked je to ovocie, rychlo ti to vytravi a budes opat hladna...
moj jedalnicek vcerajsi:
R:ovsene vlocky s medom a mliekom
D:Jablko
O:polievka (2 davky :D)
V:tvaroh so skoricovym cukrom a 1 kneckenbrod
Vecer som isla do fitka a hodinu spinning a pol hodku posilovanie...co sa tka dna, mala som par prehreskov typu piskoty, ale co uz :)...

bwetik

ahojte aj s amozem k Vam pridat? zacala som vcera ani nie chudnut ale troska lepsie jest :) mohli by ste tu pisat co jedavate a mohlo by nas to inspirovat, tak ja dnes :
R: jogurt a gelozrnna zemla
D: jablko male a mandarinka
O(14:00): zelinovy salat so syrom a 2zemle celozrnne
O:2jablka
V: tosku salatu skoro nic :) kedze moc necvicim tak 200xna svihadle a 50brusakov a vy ako??

mima22

Ahojte všetky chudnúce... ja mám taký problém že nemám dostatočné odhodlanie. a každý deň začínam, celý deň vydržžím a potom večer to doženiem.. :( potrebujem dať dole 15 kg .. no neviem ako na to.. ako sa prinútiť začať..

wellness_zdravie

Na stránke www.wellness.webkurz.sk je uverejnená novinka, 10 dňový online kurz zameraný na úbytok hmotnosti. Stačí sa prihlásiť a vyskúšať.

pohodka1

Pre : Nika18 a ostatných
Chcem sa pripojit k dobrej duse, ktora sa rozhodla chudnut potrebujem zhodit asi 15 - 20 kg , mám nadváhu a citim sa mizerne. Potrebujem povzbudenie a niekoho, s kým by sme sa o tom mohli rozprávat, prípadne uvitam nejaký slusný jedalný lístok doporucenia na jedlá a podobne.
Tesim sa na odpoved.
Maria

katkaag

Ahojte kočky..tak sa k Vám pridávam aj ja :) v lete som važila 64 a od leta sa mi podarilo lenivostou a papkanim dostat na 70...no hroza...a najhorsie na tom je ze sa neviem uz nakopnut...pred necelým rokom som cvicením a stravou sa dostala z 86 na tých 64...a teraz sa neviem prinutit k disciplíne..tak dufam ze mi pomozu Vaše rady a povzbudenia..chcem trochu obmedzit stravu...a hlavne si idem dufam ze uz tento týzden elipticky stepper..ozaj nemate s nim niektora skusenost?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime spolu do leta :) - Fórum - ZDRAVIE.sk