Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

Noemi Rain

AHOJ NIKKA18 !!!

Zacala som s cvicenim iba v januari, ale postupne. Najprv malo, potom viac a postupne pridavam ... Vsetko potrebuje cas, aj chudnutie ... Vybrala som si kalanetiku a zatial iba raz tyzdenne fitko. Postupne pridavam aj rozne cviky, kamaratky mi poradili zohnat si Rubint Reku a zacat cvicit aj podla nej. Bude to fuska, treba sa na to pripravit, hlabne co sa tyka kondicky ... Skus to tiez ... Pozri si ju na youtube a ak myslis, tak skus ... Zatial sa maj, este sa ozvem ... :))

Noemi Rain

Lyzicka, ty sa mas ... Normalne ti zavidim. Pred 2 rokmi som mala 3O, 161cm a 5Okg s plochym bruchom, ktore mi kazdy zavidel. Teraz, po porode mam 32, cm ostali a kila pribudli na 58kg. Keby som bola taka lahka ako ty, chichi, nic by som neriesila, ani H2O ... Ja si budem musiet svoju povodnu vahu a vtedajsi dobry pocit zo seba riadne odmakat ... Iba pohybom, nicim inym ... Pekny vecer vospolok !!! :))

Noemi Rain

Nuz,ak nedokazeme zmenit sposob stravovania, riesi sa to iba POHYBOM ... A to dlhodobym. Inac to iste nepojde. Taka kalanetika, ale dlhodoba, by mala pomoct. Urcite. Na druhej strane, namiesto sladkosti ovocie, tiez nejaka ta pomoc ... Drzme si palce. Ja mam na sebe plus 8 kil a pojde to tazko ... Hlavu hore !!! :))

hsshhs

rada. ja jem na obed slane jedlo, no kusom si dam na koniec sladkeho, ranajky a vecera sladka,,, vysledok,,, cez den nebazim ani po sladkom ani po slanom,,,,

A baby inak co som tu citala tak vsetky tu mate okolo 50kg, vy co chcete preboha chudnut, co by som dala za vasu vahu ja mam teraz,,chvalabohu 73kg, predtym 81...

P:S tento rezim moze byt dlhodoby, no po case prestane byt dostatocne efektivny, preto je nutne sa nastavit na spravne stravovanie, zdrave najme a pravidelne,,,pri chudnuti zapojit cvicenie aj vodu, ked uz bude idealna vaha, potom len strava obcas voda,,myslim tu vecernu a aj cvicenie, no nemusi to byt prehnane ako pri planovanom chudnuti...

tak tesilo ma baby, dufam ze niekto napise nejake ohlasy kolko zhodil, este ma napadnu dake rady, tak potom dobehnem,,, tak chudnutiu zdar!

hsshhs

Po PITI UZ NIC!!! lebo ste pili zbytocne ak potom este nieco zjete,,

PIT nemusite kazdy den, da sa to vynechat, nieje to nic hrozne potom to aj tak vyplavy, mozete to robit kludne kazdy druhy den,,, vysledok bude podobny, takmer taky isty.

mirkaaaK inak dobre postrehy,,, chudnutie je aj psychicka vec. preto musite byt na to chudnutie naprogramovane,, inak dost pomoze ked kazdy den budete vydiet svoj vzor, nejaka pekna stihla baba v plavkach ako plagat na stene, rozhodne sa ani vas muz nebude stazovat...ja ho mam...teda plagat :D

s jedenim ako som pisala,,,ale rozhodne ak mate svoj rezim a je to dobry rezim nemusite ho menit, niekto je casto a menej, niekto menejkrat a viacej, napr, v kancelarii by ste si asi nemohli kazdu hodinku spravit obednajsiu prestavku,,, to asi nie, tak si rozvrhnite den, a urcte si svoj rezim,,,kedy je mozne jest a kedy nie, ale hlavne jest pravidelne v rovnakych casoch.

hsshhs

megy0071....zacinaj pomenej, telo si potrebuje zvyknut, podobny vysledok dosiahnes aj s menej vody,,,

Voda sa vyplavy cca do hodiny, aspon u mna, poto idem len klasicky pred spanim a rano,,,pokial dodrziavate ze pijete po troch hodinach ako ste jedli posledne jedlo.

kto ide neskor spat, nech neskor jedava alebo druhu veceru, jasne ze neberte moj rezim uplne, ja idem spat o osmej pol deviatej,, vy co idete neskor spat cca o 24.00 tak druha vecera, ktore skor, tak len jednu a trosku neskor prip dve male. kto ako sa citi, ja samu seby domutim na kadeco, ale vas nechcem tu tyrat.
po vode sa budete citit dobre,, voda neskodi, pokial sa to zase neprehana, a na tej urovni to nieje..

hsshhs

ahojte, ani som nevedela ze tu reaguje niekto na moj prispevok. takze rada by som zodpovedala zopar otazok na ktore sa pytate.

1. tot nieje dieta (pitie vody). dieta je druh stravy na nieco zamerany, aleebo nieco z bezneho jedalnicka vylucuje. dietu dzia ludia s nejakymi zdravotnymi problemami ako napr. diabetici, ludia s nadvahou, problemami so zaludkom...
je to rada, metoda, rezim je to jedno ako to nazvete....

2. otazka ci to nevyplavuje ziviny?
Nie, pretoze posledne jedlo jete 4hodiny pred spanim, potom tri hodiny po jedle pijete vodu, a cca 1hod behate na zachod. a mozete potom kludne spat,,,preto behate na zachod len hodinu, lebo v zaludku po troch hodinach nezostane nic, len zvysky jedla, neozlozene latky, ktore nepotrebujete, a tie sa vyplavia,,vodu tedy nic nebrzdi.teda ako jedlo. Ziviny su uz vstrebane tak sa nevyplavia, a keby v zaludku bolo jedlo, tak voda by ho zriedila, v zaludku by ste mali polievku,,, a voda sa vstrebe,z jedlom, co vy nepotrebujete,lebo pijeete dost cez den,, ocista nenastane, a ani ubytok vahy. preto nech sa vstrebe jedlo, pockat, a potom voda.

3. ci to nieje velke mnozstvo? 0,7-1,5l tak som zacinala ja,,,kazdy je iny, niekto vypije viac niekto menej, to si viete urcit sami,,,ale kazdopadne nie nasilu!! cim viac tym lepsie. Oblicky voda az tak nezatazuje, horsie by to bolo keby ste naraz vipili tolko piva,,masi muzi to zvladaju, :D a pitie, zato tak do pol hodky, ja vypijem 0,7l za max5min, vam som pisala radsej pol hodinku,, nerada by sombola zodpovedna za daky kolaps, ktory si myslim ze nieje mozne aby nastal.

Zoena

ahojte babeny:) paci sa mi vasa konverzacia. Aj ja som zacala chudnut, ale drzim dietku este len tyzden. Stravujem sa velmi striedmo napr. R - jogurt
O: polievka
Olovrant: tuniak
vecera: paradajka
je to sice drasticke, ale ked chcete poriadne schudnut tak to musi zacat v hlave. Pozriet sa na jedlo a povedat si ze to vlastne nepotrebujem( ak niesom hladna) a ak to mam v ustach tak to len na sekundy ale navzdy na zadku:D:D tymto sa drzim celkom sa mi to dari. Uvidime ako dalej

Tamaraa

ahojte spolubojovnicky:) ako sa vam darilo dnes? ja sa idem vazit az v sobotu, nech vidim aky je celotyzdnovy vysledok.
dnes som si urobila tuniakovy den, ale jedla som vela sacharidov, kludne mi dajte, pokazila som to..
R: trochu tuniaka, kapia, syr, graham.rozok
D:zavarana hruska, ovsaky a klicky
O:zase trochu tuniaka, pol graham. rozka s tvrdym syrom a olivy
Ol:jogurt, hruska, jablko, lanove semienka
V:este mi ostalo trochu tuniaka s olivami
inak mam 20 rokov

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime spolu do leta :) - Fórum - ZDRAVIE.sk