Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

mirkaaaK

delfinik,

ty expert;)) gratulujem ti k tomu mnozstvu nezdravych jedal, pribil si si zasa dalsi klincek do hrobu;)) ja byt aj bez chudnutia kolu do seba nedam... jed si clovek nenadavkuje len tak z dobrej vole, nebudem to robit ani prostrednictvom coly..si vedel ze ta kyselina fosforecna co je v nej a aj samotna kola sa pouziva na cistenie wécé? nie? skus to, zarucene ti odstrani ten kamen... ty budes spokojny, zachodik bude spokojny, svet bude hned krajsi ujo kypry tvar;)))

delfinik

dnes som zožral dva torty tri nanuky 1 hamburger,a ešte aj vipil kolu asi tri litre chodim teraz casto piš piš..,no a vy len chudnite! aj tak nam sa nam pacia kypre tvary!

mirkaaaK

megyy

zabudla som jednu dolezitu poznamocku k tvojim slovam " potom pridam" na jedle... nie nie, zarucene priberies..ono hned nazaciatku je potrebne stanovit telu medze v zmysle " pocuvaj ma telicko, dam ti tolko a tolko zdraveho, kolko ti bude vyhovovat a ty budes spalovat" no pokial ty mu das na zaciatku "malo" a potom mu navysis, tak sa telicko "zblazni od stastia" pretoze papat chce kazdy a ono vsetko co spapas nazvys - viac ako bolo zvyknute, ulozi v podobe nam neprijemneho tuku...dost krute vsak?...metabolizmus sa nenastartuje papanim malo ale papanim vela a casto (kazdy mame isty ramec odkial pokial papat..) ..toť len na margo metabolizmu :))

mirkaaaK

megy, ono nevadi ze mas sedave zamestnanie ked toho nespášeš na kila a mastneho a sladkeho, papat sa musii, takze pridaj pridaj:O)...skus si vypocitat hodnoty bazalneho metabolizmu, vyde ti ciselko ktore ti napovie kolko tvoje telo spali automaticky za den bez toho doslovne povedane, aby si pohla brvou, ani okom nemihla ci nohu neprelozila, pretoze kazda cinnost spaluje kalorie a bazalny metabolizmus je hodnota ktoru telo spali tak ci tak, plus tvoj pohyb prstom na nohe mu pridava a ty spalujes..napriklad :)) ... ja mam 21, ano moze to byt vekom, ale skor poctom odskusanych diet, dedicnou preddispoziciou a podobne:)
tak na 6000KJ by si sa mala vysplhat so svojim chrumanim, skusala si si to poratat? kolko merias, vazis a obvod pasa?...teda ak smiem :)

megy0071

Mirka :-))ja tiež papám rada,len teraz chcem zhodiť a mám sedavé zamestnanie,čiže malý výdaj.Keď bude metabolizmus pekne pracovať tak si pridám.
Baby smiem sa spýtať koľko tu máte rokov,ono sa aj potom každému ináč chudne,mladším si myslím lepšie.Ja mám 37.

lyzicka

mirka, no ja som sa to skor pytala v suvislosti s tym vypitim mnozstva vody naraz, lebo tiez planujem vyskusat tuto novu metodu :-)

mirkaaaK

megy, ja mam najradsej co najvacsi tanierok, luubim sa napapat do sytosti plus este ked viem coho a co mi neublizi je to raj pre gurmana :))...ty nepapas rada?...jak eby si dam na maly tanierok..hmm, to by nedopadlo dobre...podla mojho skromneho usudku sa mi zda ze papas malo, no pekne zato... tak zdravo a pestro..len by som odporucila postupne navysit na strave no je to len na tebe :)

mirkaaaK

lyzicka, ono urcity cas trva kym oblicky spracuju vodu, takzee to ze sa napijes po lanovych semiackach neznamena ze ked potom nastvis wc, pojde tamta vodicka het.. myslim zep ojde ta predtym:)) takze ak si smadna, kludne sa napi, ziviny ti ostanu:)

lyzicka

mna by zaujimalo, za aky cas telo spracuje vsetky prospesne latky, cize kedy po zjedeni niecoho zdraveho by bolo vhodne vypit tu vodu? Ja som totiz pred hodinou zobkala lanove semiacka a mandle a nechcela by som si prospesne latky z nich teraz "vyplavit" von :-)

Naozaj mi zalezi, aby som mala v sebe vitaminy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime spolu do leta :) - Fórum - ZDRAVIE.sk