Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

megy0071

Ahojte!
Ako som už písala,tak tiež som toho názoru čo píše Mirka.Síce neviem či sa dobre stravujem,dnes som mala toto:
R:graham rožok,syr a veľa zeleniny
D:jogurt ACTIVIA
O:ryža,morčacie mäso,šťava a príloha zelenina
O:jablko
V:cottage cheese ,graham.rožok
2V:kaleráb a mrkva
medzi večerami som si dala tú vodu.
Samozrejme počas dňa pijem veľa vody a zelený čaj.

mirkaaaK

tamarka ked ti tie jedla nevychadzaju nap ocet, zniz pauzu medzi nimi, no cim castejsie papas tym lepsie... skus skratit interval o pol hodinu az hodinu.. povedzme do obeda budes jest kazde dve hodinky a potom k veceru ked covek toho vela nepotrebuje tak kazde tri alebo dve a pol. Tvoj jedalnicek sa mi páci, na desiatu by som este doplnila nejaky ten pomaly sachac a taktiez na olovrant...vecera co takto tuniak vo vlastnej stave, tofu, syr, mozzarella.... strukoviny keby si mala chut na vecer tak to nie, maju
vela sachacov :)

Tamaraa

mirka
no ja by som aj zeleninku rada, ale jedine, co vyzera v obchode dobre, je kapia a mrkva..
inak jedavam kazde tri hodiny, ale stale to vychadza na 4 jedla za den. a aano, ja mam tie lanove semienka veelmi rada, odporucam kazdemu!!
a dnes:
R:pomaranc, psenicne klicky s mliekom, vlasske orechy
D:vlasske orechy, jablko, acidko
O:sosovica (iba tak uvarena) a k tomu celozrnny chlieb
Ol:pol jablka, biely jogurt s makom, sezam (to som asi pokazila:( )
este som doobeda urobila nejake brusaky a poobede hodinova prechadzka

mirkaaaK

nikka, podla mojho nazoru spagetti nie su velmi vhodnym pokrmom a este aj na veceru.. predpokladam ze ich bude viac ako 60 g v surovom stave, tipujem podla toho ze spagetti sa zvacsa davaju na plny tanier, a este bolonske..hovoris o tie v restike alebo si ich pripravis sama? akym sposobom? z akeho masa?...ak chudnes tak na veceru nie su vhodne, pretoze je to samy sacharid a tie uz telo nevie vecer dobre spalit, preto sa uprednostnuje skor bielkovina ktora by mala prevazovat nad sachacmi...dufam ze chapes co tym chcem povedat..noo a ak ides spinkat o pol dvanastej, kludne si daj este o deviatej vecer jogurt, alebo acidko, alebo kus syra do 30%tuku , tvaroh..alebo podobne :)

Nikka18

Ahojte baby ako sa vam dari, kolko ste uz pochudli? Mohol by mi niekto poradit? Takze.. na veceru cey pracovny tyzden musim mat teple jedlo.. dnes uvazujem nad spagetami bolognese.. len neviem ci tie cestoviny nebudu zle.. lenze cez den mam pomerne vysoky vydaj a tak by som jedla o 18:00 , ale spat pojdem az o 23.30 ..myslite ze by som si mohla dat a stravi mi to ya tych 5 hodin..

mirkaaaK

tamaraaa, ano, urcite by si sa mala najest okolo siedmej, pol osmej vecer pretoze je to velka prestavka medzi tvojim poslednym jedlom a spankom. Cim viac - rozumej v castejsich intervaloch zdravo papas, tym sa rychlejsie startuje metabolizmus. Nemusis jest nejako velmi vela, podla toho kolko si toho das na olovrant. V tvojom pripade by mal byt vydatny , zastupene aj bielkoviny, aj sacharidy aj tuky, z vacsej casti rastlinne, nakolko vacsinou v bielkovinach zivocisnych sa nachadzaju i tuky. Takze to ze nie si hladla..Pri zdravom stravovani a chudnuti je to zelany efekt, lebo akonahle telo vysle signal - som hladna, sprevadza ho skvrkanie - je zle, pretoze taktiez sa zvysuje hypoglykemia a clovek to vsak nepocituje v principe " zlata moja, rychlo si daj nejaku bielkovinu s pomalymi sachacmi az som spokojny a mozem spalovat tuk" nie, on nam to dava najavo " mam na nieco chuut, nevjem na coo, cem cosi sladkee". Takze tu ide len o CVIK , nic ine..nehovorim aby si hned zjedla jednu rybu so zemiacikmi a plnou davkou zeleniny ako by sa patrilo, ale postupne zvysovat obzivu na tanieriku az ti z toho nie je zle..hlavne pravidelne, kazde dve az tri hodinky a bude to v suchu, uvidis :) ... co mavas dobreho na olovrant?..podla toho by sme sa mohli pozriet co take na veceru. Aha, akurat som si pozrela ten jedalnicek co si sem dala.. k desiate si pridaj biely jogurt no v ziadnom pripade nizkotucny ! to je uz len nadnesene povedane "biela voda" zbavena zivin..polotucny staci, tak 3% tuku.. tie lanove semiacka ti chvaliiim, su super a maju priaznive ucinky na creva a vyprazdnovanie;))... k tomu olovrantu si daj sachac - celozrnny rohlik, knackbrot, nejaky stredne velky zemiacik, natural ryza, celozrnne cestoviny (troska ne plny tanier, tak po uvareni aby mali 70 - 100g) - no a to som ti aj odpovedala co su tie POMALE sacharidy...nezabudaj na zeleninu, tak 100 - 150 g na jednu porciu, ma supis vlakninu, zasyti, no ty opatrne ked nie si zvyknuta papat, poostupne, ako sa to vravi? pomaly dalej zajdes? hehe :)

potkanica

skoro stale jem na ranajky ovsene vlocky s mliekom...
a viem, ze to nie je priam zdrave, tie bakerolls, ale raz za cas potrebujem aj ja nieco, co mi fest chuti :P
Jem malo? hmm mne to uplne staci, nemam pocit hladu...ved jem kazde 3 hodiny...

kickaTT

potkanica..to nie je zrovna zdrava strava =) hlavne tie bakerolls a kava na ranajky? =D okrem toho jes velmi malo ..

potkanica

pomale sacharidy su napriklad ovsene vlocky...
Mirkaa ma pravdu, ale napriklad ja tiez uz po 5tej nejem...nerobi mi to dobre...citim sa taka strasne nafuknuta a tazko sa mi zaspava (chodim spat cca pol 10)...
Ta voda je velmi dobra, hlavne pite a pite, ale mam pocit, ze sa mi kvoli nej vyplavuju z tela ziviny, lebo sa mi zacala velmi lamat nechty, co sa mi do teraz nikdy nestavalo, takze si musim kupi mozno nejake vitaminy, lebo s vodou neprestanem :)
no a tu nejde o ziadnu dietu, je to zdrave stravovanie, s ktorym by sme mali vydrzat do konca zivota, s dietou sa to neda...ja osobne stale papám velmi malo, problem bol, ze som nepila vodu a no hlavne sladkosti, teraz uz skor slane (do kelu, kedy to prestane :D) ale celkom sa drzim :)
o tyzden v piatok sa idem odvazit a bude to uz mesiac a pol co sa snazim zdravo stravovat...uprednostnujem chudnutie typu 2kg za mesiac, lebo vtedy jojo efekt nenastane...moj dnesny jedalnicek
R:bakerolls a kava
D: activia a jablcko
O:to co je doma, dnes asi rezancova polievka s polovicou chlebika
V:3-4 knackenbrody, cottage cheese, alebo nejaky iny syr
Vecer si idem na 35min zabehat a potom von :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnime spolu do leta :) - Fórum - ZDRAVIE.sk